Aktualności
Posted By Admin

SoftPOS od Fiserv: z aplikacji korzysta już ponad tysiąc użytkowników


Wyższa wersja aplikacji, w której pojawią się nowe funkcje już niebawem. SoftPOS od Fiserv pozwala przede wszystkim na akceptowanie płatności w dowolnej wysokości. By zapłacić, klient przykłada do smartfona lub tabletu sprzedawcy własną kartę płatniczą, smartfon albo zegarek. Jeśli wartość operacji przekracza 100 PLN – kupujący autoryzuje ją. Na przykład PINem na ekranie sprzedawcy. 

Co ciekawe, po każdym wciśnięciu klawisza – cyfry losowo zmieniają pozycję. W efekcie zapobiega to zidentyfikowaniu kodu PIN klienta przez osoby trzecie. Zarówno Mastercard, jak i Visa wydały zgodę na prowadzenie transakcji ich kartami na terminalach aplikacjach PolCard Go.

Czytaj też: Stablecoin od PayPal? Kryptowojna na stablecoiny!

SoftPOS od Fiserv

SoftPOS od Fiserv cieszy się już 1000 użytkowników!

Tymczasem, jeśli kupujący ma takie życzenie – może potwierdzić transakcję mailem.

Dodatkowo, Fiserv przekonuje, że softPOS może być ciekawy przede wszystkim dla mobilnych sprzedawców, usługodawców działających w terenie, przedsiębiorców świadczących usługi w domu czy dla podmiotów  z branż gastronomicznej. Rozwiązania te można przecież bardzo łatwo integrować z szeregiem aplikacji i systemów na przykład z branży kurierskiej. 

Z kolei sama aplikacja PolCard Go jest dostępna już w markecie Google Play. Skorzystać z niej mogą użytkownicy urządzeń z systemem Android 8.1 lub wyższym. W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy mogą korzystać z niej… za darmo!

Ze względu na wysokie oczekiwania i wymagania organizacji płatniczych PolCard Go będzie regularnie aktualizowana. Już teraz pod wieloma względami wyprzedza ona obowiązujące standardy rynkowe, a tymczasem my już teraz rozpoczęliśmy prace nad jej wyższą wersją. Oznacza to, że nasza aplikacja wkrótce będzie oferowała klientom nowe funkcjonalności.

Krzysztof Polończyk, prezes Fiserv

Czytaj też: Regulacja rynku kryptowalut: Wielka Brytania bierze ją w swoje ręce!


View Comments
There are currently no comments.