Aktualności
Posted By Admin

SkyCash zebrał prawie 3 mln dofinansowania!


Wszystko w efekcie crowdfundingu. SkyCash zakończył właśnie emisję akcji skierowaną do własnych klientów. W ramach tejże użytkownicy SkyCash złożyli ponad 6 tysięcy zapisów. Suma wpłat z kolei osiągnęła prawie 3 mln złotych!

Tymczasem, środki z emisji akcji mają zostać wykorzystane na przygotowanie nowej aplikacji SkyCash, rozwój usług i zespołu, a także dodatkowo – na projekty w obszarze smart city. 3 mln dla SkyCash to przecież już pole do popisu!

Czytaj też: ZEN wprowadził rachunki z polskimi numerami IBAN! 

skycash 3 mln

SkyCash zakończył emisję akcji – prawie 3 mln

Zachęcona sukcesem obecnej emisji, spółka myśli już o kolejnej emisji na początku przyszłego roku. W przyszłości SkyCash chce jeszcze bardziej premiować aktywnych użytkowników swojej aplikacji, aby wspólnie z nimi i dla nich, rozwijać swoje usługi – czytamy w komunikacie.

Co ciekawe, SkyCash przeprowadził cały precedens w formie crowdfundingu – suma wyniosła dokładnie 2,9 mln. Wykorzystał przy tym przygotowany dla tego celu system. Sama emisja przeprowadziła się z kolei w aplikacji SkyCash. Tutaj właśnie użytkownicy mogli zapoznać się na przykład z parametrami misji czy wymaganymi dokumentami. 

W międzyczasie, spółka ma także w planach przede wszystkim udostępnienie własnej platformy crowdfundingowej dla innych podmiotów. Te w międzyczasie mogą chcieć prowadzić emisje właśnie. Także, oczywiście, wśród użytkowników aplikacji SkyCash.

Czytaj też: Zysk netto bankowości zmalał o… połowę!


View Comments
There are currently no comments.