Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Sklep online PZU Zdrowie


Ruszył właśnie sklep online PZU Zdrowie. Klienci indywidualni mogą więc teraz nabywać pakiety zdrowotne dla siebie i bliskich. W ofercie e-commerce operatora medycznego są na przykład abonamenty, zestawy badań czy pojedyncze wizyty. 

Czytaj też: Kalkulator śladu węglowego w aplikacji ING

Z produktów, co ciekawe, można skorzystać w sieci placówek PZU Zdrowie w całym kraju. Sklep online dostępny jest pod adresem zdrowie.pzu.pl/sklep.

Sklep online PZU Zdrowie

Sklep online PZU Zdrowie

Z kolei sklep online w wersji Zdrowie na ten moment zapewnia sporą ofertą. Pojawiają się na przykład pakiety medyczne dla klientów indywidualnych czy ich rodzin, pakiety profilaktyczne podzielone na kategoria. Jest także ścieżka zakupu wizyty lekarskiej czy wsparcie w zakupie badań – zestawy badań nakierowane na konkretne aspekty zdrowotne.

Czytaj też: Koniec z reklamami Visa i Mastercard na Pornhubie

W efekcie, osoby nieposiadające konta w portalu mojePZU mogą znaleźć właściwą ofertę dla siebie. Co ciekawe, w sieci medycznej PZU Zdrowie jest 130 placówek własnych, 2300 partnerskich i infolinia medyczna czy portal pacjenta. Istnieje także Centrum Telemedyczne.

Czytaj też: Payback wprowadza nową usługę – Payback Pay

Równocześnie pojawił się także wirtualny ankieter, który bada opinie klientów PZU. Klienci mogą więc w międzyczasie przekazać swoje uwagi co do jakości świadczonych usług. Co ważna, Primebot – bo tak nazywa się ankieter – informuje na początku jasno, że… Nie jest człowiekiem.

Czytaj też: Autopay będzie miał konkurencję – AnyPark


View Comments
There are currently no comments.