Płatności online
Posted By Admin

Revolut Rewards w Standardzie?


Wcześniej z usługi Revolut Rewards mogli korzystać wyłącznie klienci posiadający konta Premium i Metal. Czas jednak na tę funkcję w wersji standard! I to dla Polaka!

Program Revolut Rewards to nagrody, czyli rabaty i bonusy. Revolut uruchomił go w Polsce już na początku lipca, jednak dotychczas dostęp do niego mieli wyłącznie posiadacze kont wyższych, niż Standard. Teraz jednak, jak donoszą sami użytkownicy, w programie mogą uczestniczyć także klienci fintechu korzystający zaledwie z konta Standard. 

Sprawdziliśmy – funkcja pojawiła się w bezpłatnym planie. Co więcej, informację potwierdziło także samo biuro prasowe Revoluta w Polsce. 

Wciąż jednak nie wszyscy klienci mają możliwość wybrania tej funkcji. Na koncie Standard opcja pojawi się tylko dla tych bardziej aktywnych użytkowników. Algorytm sprawdza to i uruchamia funkcję samoistnie. Im aktywniejszy klient, tym więcej ofert otrzyma. To zdaje się całkiem rozsądne podejście!

revolut rewards

Dostęp do Rewards w koncie Standard mają tylko najbardziej aktywni użytkownicy. Algorytm to sprawdza i uruchamia nową funkcję. Im klient korzysta z naszych usług aktywniej tym więcej otrzymuje ofert – powiedział Stefan Bogucki z biura prasowego Revoluta.

Revolut Rewards ma dwie twarze

Tymczasem, Revolut promuje przede wszystkim dwa rodzaje bonusów: kody zniżkowe i zwrot gotówki. Klient może otrzymać kod, który później z kolei powinien wprowadzić podczas płatności. Wówczas zniżka uaktywnia się. Oczywiście jeśli płatność sfinalizowana będzie kartą Revolut. 

W międzyczasie moneyback to usługa, która umożliwia zwrot części zapłaconej kwoty do 90 dni. 

Co ciekawe, wśród e-sklepów, które wdrożyły już Revolut Rewards są na przykład Zalando, Tania książka, AliExpress, New Balance, Wittchen, G2A czy RTV Euro AGD.


View Comments
There are currently no comments.