Systemy płatności
Posted By Admin

Revolut Junior mówi pełnymi zdaniami!


Revolut dorasta i zaczyna mówić pełnymi zdaniami – uruchamia właśnie usługę Revolut Junior. Ta z kolei dedykowana przede wszystkim klientom posiadających płatne plany Premium czy Metal – daje od siebie sporo.

Tymczasem, aplikacja wiąże się także z kartą dla najmłodszych – od 7 do 17 lat. Co więcej, konto Revolut założyć może wyłącznie rodzic lub opiekun dziecka, który jest już klientem fintechu.

A ponieważ aplikacja dedykowana jest najmłodszym – zaprojektowano ją przede wszystkim pod względem łatwości użytkowania.

Tutaj na przód wysuwa się na przykład funkcja sprawdzenia rachunku czy otrzymywanie powiadomień o transakcjach.  Dodatkowo, aplikacja ma wspomóc także naukę z przedmiotu finanse.

revolut junior
revolut junior

Revolut Junior także dla rodzica

Dodatkowo, rodzice mają pełen wgląd w historię dziecka. Ponadto, równocześnie z nim otrzymują także powiadomienia o dokonanych operacjach.

W efekcie tych możliwości rodzic może także zmienić ustawienie bezpieczeństwa czy kontrolować resztę funkcji, na przykład płatności online. 

Jednak, jak na razie nie wiadomo kiedy Juniorskie głosy Revoluta usłyszymy u nas, w Polsce.

Ten jest bowiem, jak na razie, udostępniany jedynie w Wielkiej Brytanii. Co więcej, po funkcji inwestowania w złoto to już kolejna, która nie jest dla Polaka.

Dlatego też w kraju trzeba radzić sobie samemu. W efekcie czego podobne konta junior prowadzą u nas na przykład PKO czy mBank.


View Comments
There are currently no comments.