Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Pożyczki Soonly już w apce mPay


Użytkownicy aplikacji mPay mogą w niej ubiegać się o pożyczki Soonly do 3 tys. PLN na dwa miesiące całkowicie bez kosztów!

Co ciekawe, w marketach App Store i Google Play pojawiła się kolejna aktualizacja apki mPay. Jedną z najważniejszych nowości, jaka wraz z nią pojawiła się w mPay, jest… Możliwość składania wniosków o pożyczki gotówkowe, oferowane przez Soonly.

Z kolei w ramach nowej oferty mPay i Soonly klienci ubiegający się o pierwszą pożyczkę, mogą otrzymać maksymalnie 3 tys. PLN na okres 61 dni. Jeśli więc pieniądze zwrócą w tym terminie – nie zapłacą żadnych odsetek ani prowizji. To z kolei oznacza, że rzeczywista, roczna stopa procentowa pożyczki wynosić będzie 0%. Pożyczki znajdują się one w zakładce Finanse, dostępnej po zalogowaniu do mPay.

Pożyczki Soonly już w apce mPay

Pożyczki Soonly już w apce mPay

Po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej więc pieniądze zostaną wypłacone na konto mPay. Co ciekawe, można je więc przetransferować na dowolny rachunek bankowy albo wypłacić gotówką w dowolnej placówce pocztowej albo w oddziale Banku Pocztowego.

Czytaj też: Odroczone płatności to już 10% całego rynku pożyczkowego

Z kolei o tym, że pożyczki Soonly znajdują się już w aplikacji mPay wiadomo od kilku tygodni. Operator poinformował o nawiązaniu współpracy już w lipcu. Co ciekawe, wcześniej podczas udzielania pożyczek, mPay pracował z Providentem.

Sam Soonly z kolei właśnie obchodzi 10 rocznicę działalności na polskim rynku.

Czytaj też: Ponad 2/3 Polaków korzysta z płatności bezgotówkowych – raport Fiserv


View Comments
There are currently no comments.