Aktualności
Posted By Admin

Płatności Twisto twistują w ratach


Ratalne płatności Twisto już są do dyspozycji klientów aplikacji mobilnej! Można tutaj na raty rozłożyć wszystko, nawet transakcje o wysokości zaledwie 200 PLN! Limit ratalny z kolei przyznawany jest całkowicie indywidualnie, na podstawie historii kredytowej klienta.

Płatności Twisto już zapowiadało wprowadzenie rat w aplikacji, jednak dopiero teraz usługa okazała się realna. Dodatkowo, oprócz nich, w aplikacji mają pojawić się także płatności Google i Apple Pay. 

Na nie jednak trzeba jeszcze chwilę poczekać, ponieważ wdrożenie opóźnia pandemia koronawirusa.

Płatności Twisto w rytm rat!

Możliwość rozłożenia zakupu na raty ma jedynie część klientów Twisto. Limit ratalny przyznawany jest na podstawie indywidualnej analizy zdolności kredytowej każdego klienta oraz jego historii współpracy z Twisto, m.in. długości współpracy i terminowości spłat – czytamy na stronie czeskiego fintechu.

płatności twisto

Za ratalność można wziąć się gdy transakcja opiewa na co najmniej 200 PLN. Tutaj z kolei można pobawić się w uszczuplenie rat – dostępne jest nawet 12 rat.

Jednak jeśli potrzebujemy tylko chwilowe odroczenie, jest także możliwości uzyskania zaledwie 3 transz do spłacenia. Co więcej, należność można także rozbić na obcą walutę, a przy zaksięgowaniu płatności Twisto dokonuje jej przewalutowania na PLN.

Dodatkowo, za każde 100 PLN rozłożone na raty zapłacimy 4,25 PLN miesięcznie. 

Jak ratalnie bawić się w płatności Twisto?

By sprawdzić przyznany limit należy  kliknąć opcję “więcej” i wejść w “raty”. Tutaj z kolei należy kliknąć szczegóły, a później “rozłóż płatność na raty”.

Za pomocą suwaka możemy podzielić transakcję na 3-12 rat. Precedensu można dokonać do końca miesiąca, w którym dokonano operacji. Potwierdzenie z kolei następuje za pomocą kodu SMS.


View Comments
There are currently no comments.