Płatności odroczone
Posted By Admin

Płatności odroczone za bilety: Eventim x PayPo


Eventim to firma sprzedająca bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Polsce. Teraz umożliwia swoim klientom płatności odroczone o 30 dni z PayPo. 

Co ciekawe, dotychczas odroczone płatności święciły triumfy w e-sklepach działających w zasadzie w każdym możliwym segmencie. Tymczasem, po raz pierwszy w Polsce taki moduł dostępny będzie w nowej kategorii usług – w efekcie współpracy właśnie z PayPo. Teraz więc można już odroczyć płatność za bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe!

Czytaj też: Masz swój e-sklep? Traf do klientów zagranicznych dzięki IdoSell i Wish!

Eventim Voucher Eventim

Dodatkowo, warto też dodać, że z odroczonych płatności PayPo korzysta już ponad 20 tysięcy e-sklepów. Co ciekawe – klienci zapłacili w ten sposób ponad 500 tysięcy razy. Fintech prognozuje, że do końca tego roku sfinansuje zakupy ponad 1 mld PLN i przekroczy 50 mln przychodów.

Odraczanie płatności za zakupy jest coraz bardziej popularne wśród polskich konsumentów. Cieszymy się, że trend ten zauważają kolejni gracze polskiej sceny handlowej i z naszym udziałem adaptują innowacyjne i sprawdzające się rozwiązania. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzył nas Eventim.pl, lider rynku wydarzeń muzycznych i sportowych, płatności odroczone dostępne są w kolejnej kategorii usług w Polsce, a klienci platformy mogą po raz pierwszy odraczać płatność o 30 dni za zakup biletów online.

– Magdalena Jędras, New Business Manager z PayPo.

Kierunek zmian zachodzących na rynku e-handlu jest jednoznaczny… Z analizy przeprowadzonej przez PwC wynika, że w 2026 roku wartość brutto polskiego rynku e-commerce będzie kształtowała się na poziomie… 162 mld PLN.

Dynamiczny wzrost zainteresowania e-zakupami podbił popularność nowoczesnych metod płatności za zakupy w internecie. Po epidemicznym 2020 roku na jedno z czołowych miejsc wysunęły się odroczone płatności. Zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Czytaj też: Płatności smartfonami w Polsce: co dziesiąta operacja jest mobilna!


View Comments
There are currently no comments.