BLIK
Posted By Admin

Płatności BLIK znów w Banku Spółdzielczym!


Klienci Banku Spółdzielczego w Brodnicy mogą już mieć do czynienia z wynalazkiem pt. płatności BLIK. W efekcie, zapłacą za zakupy w internecie i sklepach stacjonarnych, a dodatkowo wypłacą pieniądze z bankomatów. Usługa dostępna jest dla korzystających z aplikacji BSBrodnica. BLIK w Banku Spółdzielczym to już fakt!

W międzyczasie działalności BLIKa do grona banków oferujących płatności mobilne BLIK dołączył właśnie Bank Spółdzielczy w Brodnicy. Teraz więc klienci mogą korzystać z szybkich transakcji. Na razie jednak bez możliwości przelewów na telefon BLIKiem.

Co ciekawe, z nowych funkcjonalności można skorzystać przez aplikację mobilną BSBrodnica. Ta dostępna jest już na urządzeniach Android i iOS.

Czytaj też: Aplikacja bankowa Millennium integruje się z Huawei Mobile Services

płatności blik
blik w banku

Płatności BLIK dostępne w Banku Spółdzielczym Brodnica

BLIK był dla nas jednym z priorytetowych systemów, jakie chcieliśmy udostępnić naszym klientom. Jesteśmy przekonani, że wygoda i funkcjonalność tego rozwiązania spotka się z ich dużym zainteresowaniem. Poza obecnymi funkcjonalnościami w najbliższym czasie planujemy udostępnienie również innej usługi, takiej jak przelew na numer telefonu BLIK.

Grzegorz Głowacki, Dyrektor Departamentu IT BS Brodnica.

W międzyczasie warto przypomnieć, że wcześniej płatności BLIK udostępniono w takich bankach spółdzielczych jak na przykład BPS, czy Grupa SGB.

Czytaj też: ZEN wprowadził rachunki z polskimi numerami IBAN!


View Comments
There are currently no comments.