BLIK
Posted By Admin

Płatności BLIK w porównywarce, na platformie Comfino i u agentów


Comfino to platforma płatności, w efekcie której sklepy internetowe mogą oferować klientom płatności odroczone i ratalne. Płatności BLIK pojawią się w porównywarce, na platformie Comfino i u agentów!

Czytaj też: Zerowa prowizja od kredytów dla małych przedsiębiorstw w Alior Bank

Tymczasem, warto zaznaczyć, że grupa Comperia nawiązała współpracę z Polskim Standardem Płatności.

W efekcie tejże właśnie płatności BLIK pojawią się na platformie Comfino, dla klientów porównywarki ubezpieczeń compero.pl, oraz w placówkach agentów ubezpieczeniowych, korzystających z systemu Comperia Agent.

Czytaj też: Amerykańskie banki stworzą wspólny portfel cyfrowych płatności

płatności BLIK w porównywarce

Płatności BLIK w porównywarce, na platformie Comfino i u agentów

Z kolei samo Comfino to marketplace płatności, a więc narzędzie, w efekcie którego sklepy internetowe proponują różne rodzaje finansowania klientom.

Comfino to platforma płatności, w efekcie której sklepy internetowe mogą oferować klientom płatności odroczone i ratalne. BLIK pojawi się w porównywarce, na platformie Comfino i u agentów!

Czytaj też: KNF ostrzega: oszuści podszywają się pod pracowników banków

Sam BLIK z kolei zostanie udostępniony także jako metoda płatności w porównywarce ubezpieczeń compero.pl, również należącej do grupy Comperia. Co ważne, tę formę płatności będą mogli zaoferować swoim klientom pośrednicy ubezpieczeniowi, korzystający z systemu Comperia Agent.

Czytaj też: Tokeny inwestycyjne: co MiCA zmieni w kwestii kryptowalut?


View Comments
There are currently no comments.