Aktualności
Posted By Admin

Pierwsza kampania Revoluta w polskiej telewizji


Przejdzie, w efekcie, na zupełnie nowy poziom na polskim rynku! Spoty będą emitowane aż do 31 października w stacjach TVN i Polsatu. Pierwsza kampania Revoluta wystartowała już w polskiej w telewizji! Kampania, o jakiej mowa, nosi hasło #YoutWauIn i będzie realizowana dodatkowo też w sieci  na platformach Facebook i YouTube. 

Czytaj też: Pierwszy bank uznaje mDowód za dokument potwierdzenia tożsamości

Firma, co ważne, chce z pomocą reklam telewizyjnych dotrzeć głównie do osób, które jeszcze nie słyszały o fintechu. Równocześnie zamierza pokazać klientom, którzy korzystają z kart fintechu w podróży, że do ich dyspozycji są od niedawna też zupełnie inne możliwości i narzędzia finansowe, na przykład inwestycje. Te działania z kolei mają sprawić, że liczba polskich klientów fintechu przekroczy prób 3 mln. Polska to obecnie trzeci największy rynek Revoluta na świecie. W maju tego roku fintech raportował blisko 2,5 mln polskich użytkowników swojej apki.

Czytaj też: Płatności BLIKiem w taksówkach już dostępne – PayTel i Novitus

Pierwsza kampania Revoluta w polskiej telewizji

Pierwsza kampania Revoluta w polskiej telewizji

Równocześnie trzeba zaznaczyć, że w swoich spotach fintech chce pokazać, że jego rozwiązania sprawdzają się podczas podróży, ale korzystają z nich także ci pracujący poza granicami swojego kraju. Dodatkowo pojawiły się też narzędzia inwestycyjne, konta współdzielone i rachunki dla dzieci. Bardzo ważne jest też, żeby zauważyć, że te same spoty zobaczą w telewizji widzowie w kilku innych europejskich krajach, w tym na przykład Wielkiej Brytanii czy Szwecji. Oczywiście, do każdego kraju dopasowano wersję językową.

Czytaj też: Płatności Visa Mobile dostępne dla klientów PeP

Revolut, co ciekawe, pochwalił się też, że z jego usług globalnie korzysta już ponad 30 mln klientów. Z kolei miesięcznie do tego grona dołącza już milion nowych użytkowników, z czego w Polsce około 100 tys!

Czytaj też: Pay By Velo już w użyciu – nowości w VeloBanku

Z kole sam spot reklamowy znajdziecie pod tym adresem.


View Comments
There are currently no comments.