Aktualności
Posted By Admin

Pekao walczy o mikroprzedsiębiorców


Pekao walczy o mikroprzedsiębiorców! To oni właśnie zyskują teraz preferencyjne warunki zakupu pakietów zapewniających dostęp do lekarzy, badania lub wizyty jednorazowej. 

W zależności od swoich potrzeb klienci Pekao mogą wybrać spośród aż sześciu pakietów. Pakiet Podstawowy na przykład kierowany jest do osób preferujących wizytu stacjonarne u lekarzy, z kolei pakiet Mini – przede wszystkim do telemedycyny.

Czytaj też: Nexo Card – kryptowalutowa karta płatnicza już niebawem na rynku

Co ciekawe, mikroprzedsiębiorcy, posiadający Konto Przekorzystne Biznes w Pekao mogą już wykupić pakiety medyczne w PZU Zdrowie. Dostęp do  prywatnej opieki medycznej uzyskają w ramach preferencyjnej oferty cenowej.

Czytaj też: Aplikacja Stocard po rebrandingu. Co nowego od Klarny?

Pekao mikroprzedsiębiorców

Pekao walczy o mikroprzedsiębiorców

W efekcie, w zależności od swoich potrzeb klienci Pekao mogą wybrać spośród aż sześciu pakietów. Pakiet Podstawowy na przykład kierowany jest do osób preferujących wizytu stacjonarne u lekarzy, z kolei pakiet Mini – przede wszystkim do telemedycyny.

Pojawia się jednak także pakiet badań specjalistycznych, pozwalający na przegląd stanu zdrowia i wykrycie ewentualnych chorób. Klienci banku mogą również, w razie potrzeby, wykupić jednorazową wizytę u specjalisty – stacjonarną lub zdalną.

Czytaj też: Fintech Montonio chce wejść w polski e-commerce

Dodatkowo, ci zainteresowani ofertą medyczną powinni w bankowości elektronicznej Pekao24 dla firm wejść w zakładkę oferty i wnioski. Tutaj właśnie znajdują się informacje o pakietach i linki umożliwiające wejście na odpowiednią stronę.

Czytaj też: Quontic Bank wypuszcza… pierścionek płatniczy


View Comments
There are currently no comments.