Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Nowy oddział banku Pekao


Warszawski lokal – nowy oddział Pekao – posiada już przestrzeń do… Aktywności pozabankowej! Umożliwia ona organizowanie na przykład szkoleń i wystaw! 

Czytaj też: PKO BP – płatności odroczone otwarte na uczestników rynku

Pekao pochwalił się właśnie otwarciem nowej, wzorcowej placówki. Oddział ma swoje miejsce przy ulicy Marszałkowskiej 89  w stolicy. Obsługuje klientów detalicznych, firmowych i tych premium. Instytucja zapewnia, że nowy lokal odpowiada na większość potrzeb współczesnego konsumenta.

Czytaj też: BLIK zastrzegł logo płatności odroczonych – BLIK płacę później jeszcze w sierpniu

Nowy oddział Pekao

Nowy oddział Pekao

Co ciekawe, klienci znajdą w nowej placówce na przykład poczekalnię, w której w efekcie tabletów można zapoznać się z ofertą banku. Pracownicy mogą rozmawiać z klientami przy stanowisku w mniej zobowiązującej atmosferze. 

Czytaj też: Mastercard dla bankomatów – prowizja uzależniona od wysokości wypłaty gotówki

Równocześnie trzeba zauważyć przestrzeń do aktywności pozabankowej. Można tam organizować spotkania po godzinach funkcjonowania placówki bankowej. Oddział ma się wyróżniać nie tylko świadczonymi usługami, ale też designem. 

Czytaj też: Revolut wprowadza w Polsce model płatności odroczonych – Pay Later

Wypełniają go liczne przeszklenia postawiono także na dbałość o środowisko naturalne. W lokalu nie zabrakło żywej zieleni, ale także na przykład paneli prezentujących polskie zioła i kwiaty. Za nowy koncept placówek detalicznych Pekao odpowiada pracownia architektoniczna Schwitzke Górski.

Czytaj też: Bezgotówkowe zbiórki nie tylko w internecie


View Comments
There are currently no comments.