Systemy płatności
Posted By Admin

Nowości level master, czyli co w Masterpass


Mastercard podjął się wyjścia na wyżyny i osiągnął właśnie level master w aplikacji Masterpass! A przynajmniej jeśli mowa o nowościach w portfelu elektronicznym. 

Chodzi przede wszystkim o możliwość zapisywania zaufanych urządzeń czy automatyczną aktualizację danych kart. 

Takie rzeczy już niebawem w portfelu Masterpass. Pojawić się mają na przykład funkcjonalności, które jeszcze bardziej ułatwią nam życie. Nowy regulamin wejdzie w życie już 18 września tego roku.

Czytaj też: Karty Mastercard w obronie środowiska.

masterpass

Portfel Masterpass zostawia w tyle konkurencję

Tymczasem, warto powiedzieć jasno – co się stanie. U wybranych sprzedawców będzie można zapłacić zdecydowanie szybciej dzięki możliwości zapisania zaufanych urządzeń. W międzyczasie gdy bank aktualizuje już dane kart płatniczych Mastercard zapisanych w portfelu nie będziemy musieli ich edytować. Masterpass zrobi to za nas.

W efekcie nowe funkcje będą możliwe dzięki zmianie regulaminu portfela elektronicznego. Jeśli klient jednak nie zgadza się na zapowiedziane zmianu może na przykład usunąć własne konto w dowolnym momencie w ustawieniach – tuż po zalogowaniu. 

Z kolei na początku lipca Mastercard, Visa, American Express i Discover podjęły się przygotowań do wdrożenia globalnego systemu płatności “Click to Pay”, czyli płatności za kilka kliknięć.

Więcej o poczynaniach Mastercard przeczytacie tutaj: Mastercard i Visa nie odpuszczą kryptowaluty.


View Comments
There are currently no comments.