Płatności online
Posted By Admin

Nowa metoda płatności w Allegro Pay


Allegro zapowiedziało właśnie nowości jeśli chodzi o transakcję w ramach Allegro Pay. Serwis wprowadzi je w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Operator platformy Allegro zapowiedział właśnie zmiany, które planuje wprowadzić do oferty już niebawem. Te mają dotyczyć przede wszystkim sprzedających i kupujących.


W efekcie, korzystających z Allegro Pay może zainteresować fakt, że od 10 maja będą mogli spłacać należności za zakupy także kartą płatniczą. Ta opcja będzie dostępna przy terminowej płatności. Kartę będzie można dodatkowo zapisać na koncie Allegro. Obecnie za zakupy można płacić na przykład przelewem albo BLIKiem.

Czytaj też: Cyfrowy juan i jego data ważności miałaby stymulować gospodarkę…

Allegro Pay

Allegro Pay – nowa metoda

Tymczasem, zapowiedziano także, że rozszerzenie zakresu danych wykorzystywanych podczas aktywacji Allegro Pay. W międzyczasie, serwis postanowił dodatkowo ograniczyć liczbę maili dotyczących zamówienia, które dostają kupujący. I tak, od 1 lipca już wyeliminuje on powiadomienia wysyłane przez sprzedających, które dublują informacje wysyłane przez samo Allegro.

Już wcześniej operator platformy zapowiedział dodatkowo, że w przypadku kont firmowych w ofertach z oznaczeniem Allegro Smart! jedną z dostępnych metod dostawy ma być… przesyłka kurierska. Zmiana ta miała obowiązywać od 6 maja, jednak teraz termin przesunięto na 8 czerwca.

Czytaj też: Implanty płatnicze – o czym mówi się teraz nad Wisłą?


View Comments
There are currently no comments.