Karty płatnicze
Posted By Admin

Karta płatnicza dla skarbników klasowych!


Karta płatnicza dla skarbników klasowych – czy to nie rozwiąże wszystkich uczniowskich problemów, jeśli chodzi o zbieranie pieniędzy? Nową kartą będzie można zarządzać zarówno z poziomu serwisu internetowego, jak i aplikacji Klasomat.

Co ciekawe, pierwsi użytkownicy serwisu Klasomat mogą już korzystać z wynalazku pt. karta płatnicza Mastercard dla skarbnika. Rozwiązanie, co prawda, jak na razie oferuje się wyłącznie wybranym klientom.  Przedstawiciele operatora serwisu unikają dodatkowo także deklaracji czasowej dla wszystkich zainteresowanych. Dużo zależy przede  wszystkim od sytuacji pandemicznej i tego, kiedy wreszcie dzieci wrócą do szkół.

Czytaj też: Transakcje kryptowalutami zakazane w Turcji

Klasomat – Wirtualny pomocnik skarbnika klasowego karta płatnicza dla skarbników

Karta płatnicza dla skarbników

Jeśli z kolei mowa o udziałowcach – tutaj jest to przede wszystkim Igoria Trade, znana na przykład z kantoru internetowego Trejdoo czy wydawania kart wielowalutowych IgoriaCard. 

Tymczasem sam Klasomat to przecież serwis dla rodziców dzieci szkolnych. Pierwszoplanowym elementem edukacji w szkołach są różnorakie zbiórki, czy to na wyjazdy, czy inne Dni Nauczyciela. W efekcie, w większości klas środki zbierane są w gotówce, co jest, jak się okazuje, mało wygodne.

Na razie jednak nie wiadomo, ile karta będzie kosztować, ponieważ cennik nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Wiadomo jedynie tyle, że wydanie pierwszej karty ma być… bezpłatne! Darmowe będzie dodatkowo także prowadzenie rachunku w ramach Klasomatu.

Czytaj też: Fintech Capital przejmuje Wirecard w Azji


View Comments
There are currently no comments.