Aktualności
Posted By Admin

mBank wprowadza zmiany w aplikacji bankowej


Wcześniej usunięto z apki na przykład element graficzny prezentujący tempo wydatków użytkownika w danym okresie. mBank wprowadza teraz poważne zmiany w swojej aplikacji bankowej! Praca nad rozwojem apki bardzo idzie do przodu! Tym razem mowa o zakładce Oszczędności, gdzie klienci znajdą dane o rachunkach czy celach oszczędnościowych. Pojawią się tutaj też lokaty. W efekcie w jednym miejscu można sprawnie przeglądać i kontrolować swoje środki.

Czytaj też: Płatności BLIKiem w taksówkach już dostępne – PayTel i Novitus

Równocześnie bank wyjaśnia w swoim komunikacie, że w efekcie zmian w zakładce bardzo szybko można sprawdzić sumę wszystkich oszczędności. W tym miejscu pojawią się kolejne produkty oszczędnościowe i ewentualne promocje. Filtry umożliwiają dodatkową analizę każdej kategorii oddzielnie! Cele inwestycyjne tym razem z kolei pojawią się w zakładkach Inwestycje.

mBank zmiany w aplikacji

mBank wprowadza zmiany w aplikacji bankowej

Ten proces to kontynuacja odświeżania apki mBanku. Wiosną bank podjął się zmiany ekranu głównego, z którego wyeliminowano kolorowy łuk tempa wydatków. W efekcie, zamiast  niego pojawiły się kafle, do których przypisano konkretne działania. 

Czytaj też: Pierwszy bank uznaje mDowód za dokument potwierdzenia tożsamości

Co więcej już wcześniej instytucja wprowadziła w aplikacji nowość w postaci trzech kropek. Te pojawiły się na kaflu obrazującym saldo głównego rachunku użytkownika. Po kliknięciu w nie można się dostać przede wszystkim do historii rachunku. Jest także dodatkowo możliwość udostępnienia numer konta i IBAN lub otworzenia inne najczęściej używane funkcje.


View Comments
There are currently no comments.