Aktualności
Posted By Admin

Lisek: płatności nie tylko w aplikacji mobilnej


Teraz płatności są dostępne także w sklepie internetowym! Polski startup Lisek właśnie rozszerzył ofertę o nową funkcję.

Czytaj też: Więcej płatności mobilnych w PKO BP – Xiaomi Pay

Lisek.app to jeden z graczy na polskim rynku fast delivery, a więc szybkiego handlu, czy q-commerce. Firma założono przez Polaków wznowiła działalność w marcu 2021. Dotychczas Klienci Liska mogli zamawiać produkty spożywcze czy środki czystości tylko przez aplikację.

Czytaj też: W aplikacji Biedronki zapłacisz BLIKiem bez kodu

Teraz z kolei startup uruchomił także sklep online sklep.lisek.app. To z kolei pozwala na robienie zakupów w wersji desktopowej. Równocześnie, jak zapewnia firma, zmienia się tylko sposób zamawiania. Zakupy mają być wciąż dostarczane w kilkanaście minut od  złożenia zamówienia.

Lisek: płatności nie tylko w aplikacji mobilnej

Lisek: płatności nie tylko w aplikacji mobilnej

Sam Lisek z kolei działa przede wszystkim w Warszawie i okolicach oraz kilku innych dużych miastach Polski. Na przykład w Poznaniu, Krakowie, Trójmieście, Łodzi czy Wrocławiu i Katowicach.

Czytaj też: Kasa fiskalna, na której… można już płacić

Jak twierdzą sami przedstawiciele – w tej chwili dociera on do ponad 3,5 mln Polaków.Tymczasem, w drugiej połowie maja startup chwalił się uruchomieniem dowozu zakupów na pinezkę, a więc do miejsca wskazanego przez klienta. Tam, gdzie działa Lisek można więc składać zamówienia do parków czy na plażę.

Czytaj też: 8 mln kart – tyle egzemplarzy wydali Polacy


View Comments
There are currently no comments.