BLIK
Posted By Admin

Kody BLIK zmieniają branżę – ubierają się w nową kolekcję!


Kody BLIK chyba nudziły się na kwarantannie, ponieważ weszły w całkiem nowy biznes. Już teraz, sympatycy i fani szybkich transakcji mają możliwość dać temu wyraz we… własnej garderobie!

Kody BLIK narcyzem branży?

W międzyczasie, gdy zastanawiacie się o co tak naprawdę chodzi i kto ma problem z czytaniem ze zrozumieniem… Spieszę z pomocą! Otóż, płatności BLIK udostępniły właśnie sklep z autorskimi ubraniami!

Chociaż, zdaje się, to dość odbiegająca propozycja biznesu od dotychczasowej strategii  – już teraz możecie kupić zarówno koszulki, jak i bluzy z motywem ukochanego przez Was BLIKa!

Co więcej, chociaż wydaje się to całkiem niewiarygodne… Biuro prasowe spółki Polski Standard Płatności potwierdza, że sklep internetowy stał się faktem. Jednak, wbrew pozorom, wcale nie chodzi tutaj o jakieś zarabianie pieniędzy – nic z tych rzeczy. 

Płatności BLIK zamierzają zbudować pozytywny wizerunek. I to, jak się okazuje, dosłownie.

Kody BLIK – i chodzisz w czym chcesz!

Tymczasem, w nowym sklepie pod czerwoną kropką znaleźć można nie tylko odzież, ale i artykuły innego rodzaju, na przykład torby czy kubki. To zdecydowanie ukłon w stronę wiernych fanów. 

Co więcej, sam sklep powstał na platformie, która umożliwia osobom indywidualnym i firmom założenie sklepu, a następnie wstawienie tam swoich grafik na już istniejące produkty. Więc, zdaje się, że to całkiem prosty przepis na biznes. 

A ponieważ to partner – platforma cupsell.pl – odpowiada za całą część graficzną, zakupem i dostawą – sklep można założyć w zasadzie… teraz! 

Z kolei ten autorski pod czerwoną kropką znajdziecie tutaj.


View Comments
There are currently no comments.