Systemy płatności
Posted By Admin

Klarna Raty dostępne w każdym sklepie internetowym!


W ramach usługi Pay in 3 Klarna umożliwia właśnie rozłożenie płatności na Raty bezodsetkowe.

Co ciekawe, Klarna sama poinformowała, że od teraz jej brytyjscy klienci mogą rozkładać na… Bezodsetkowe raty płatność za zamówienia złożone w dowolnym sklepie internetowym. Usługa jest dostępna dla klientów, którzy będą płacić bezpośrednio z aplikacji.

Czytaj też: KNF wydał zgodę: przejęcie eCard, BillBird, PayPro i PayLane!

klarna raty

Fintech Klarna z usługą Raty bezodsetkowe – oferta Pay in 3

Tymczasem, fintech oferuje już usługę Pay in 3. W efekcie – klienci mogą rozłożyć regulację należności na trzy bezodsetkowe raty.

Dotychczas z tej metody korzystać można było tylko u partnerów firmy.  Z kolei uruchomiona dziś usługa Shopping app umożliwia Brytyjczykom odroczenie płatności za dowolny zakup w e-commerce.

By to jednak się stało trzeba za pośrednictwem aplikacji fintechu zrobić zakupu w wybranym przez siebie sklepie. A później wskazać Klarna Raty jako metodę płatności i zatwierdzić harmonogram. 

Co ciekawe, użytkownicy aplikacji mogą także liczyć na dodatkowe funkcje takie jak na przykład tworzenie list życzeń, podpowiedzi zakupowe czy powiadomienia o obniżkach cen. Można także, w międzyczasie, mieć wgląd w budżet czy zarządzać wydatkami.

Czytaj też: e-TOLL PL zlikwiduje całkowicie bramki płatnicze na autostradzie?


View Comments
There are currently no comments.