Płatności online
Posted By Admin

Kibic też człowiek – aplikacja płatnicza dla wymagających


Aplikacja płatnicza dla kibica właśnie weszła na stadion płatności. Przygotowała ją do rozgrywek Fundacja Kibica, która już wcześniej dała jej przedsmak kibicom Ruchu Chorzów.

Mowa tutaj o Fortuna 1 Liga – zapleczu ekstraklasy piłkarskiej, która to od kilku dni prężnie działa z autorską aplikacją mobilną. Jednak ta nie ogranicza się wyłącznie do jakichś tam płatności mobilnych, a przede wszystkim uderza w kibiców.

Ci z kolei, jak wiemy, bardziej od płatności cieszą się ze statystyk czy terminarzy rozgrywek, które też znajdą w wynalazku. Aplikacja płatnicza dla kibica dodatkowo zawiera także transmisje na żywo i galerie zdjęć z wydarzeń. 

Jednak jednym z najciekawszych modułów, jakie wykorzystano podczas tej rozgrywki – o tytuł Aplikacji Płatniczej Kibica – jest ten umożliwiający dodanie karty. A to wszystko po to, by wspierać ukochaną drużynę!

aplikacja płatnicza

Aplikacja płatnicza dla kibica strzela gola!

Strzela, ale jak działa? Ano, wystarczy dodać kartę płatniczą, dokładnie tak jak robi się to w  już istniejących aplikacjach pokroju Netflix czy Uber. Później z kolei trzeba zrobić zakupy w wybranych sklepach – najczęściej w tych sponsorskich drużyny. 

W efekcie, od każdej płatności u partnera – określony procent trafia na rzecz drużyny piłkarskiej użytkownika. W ten sposób właśnie możemy wspierać cyklicznie klub.

Jak czytaliście już wcześniej – aplikacja płatnicza została wytrenowana przez samą Fundację Kibica. Tę samą, która kilka miesięcy wstecz udostępniła mobilną wersję dla kibiców Ruchu Chorzów.

A ponieważ tą pobrano w ciągu miesiąca aż 10 tys. razy, a dodano do niej blisko 4 tys. kart płatniczych… Wieszczymy, że kolejny  krok będzie jeszcze większym sukcesem od poprzedniego!


View Comments
There are currently no comments.