Karty płatnicze
Posted By Admin

Karty mBank całkiem limitowane


mBank to teraz nie tylko jakieś tam karty, ale i promocja dla nowych klientów. Dziś premia do 140 PLN za otwarcie konta i aktywność!

Karty limitowane w mBank to jeden z przedmiotów ostatniego komunikatu prasowego banku. Z okazji 26. edycji festiwalu Pol’and’Rock instytucja wystawiła limitowaną edycję kart debetowych. Na podstronie mBanku można zamówić 15 tysięcy egzemplarzy. Plastik z kolei zaprojektował nie kto inny, a sam Jurek Owsiak. 

Co więcej, te karty mBank cieszą się popularnością wśród klientów. Dlatego też, by każdy coś z tego miał – z okazji 28. finału WOŚP bank wydał ich 48 tys.

Karty mBank zastąpią festiwal?

karty mbank

Tymczasem, jako że pandemia nie zamierza odpuścić, nawet na festiwal, tegoroczna odsłona odbędzie się w nieco innej formule… Online! mBank z kolei jest mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych i już teraz promuje i zachęca do słuchania rozmów z gośćmi.

A ponieważ wśród nich są na przykład bracia Sekielscy, Andrzej Mleczko czy Janusz Gajos – wywiady zapowiadają się bardzo owocnie.

Mimo że karty mBank nie będą bezpośrednio uczestniczyć w wydarzeniu – to organizuje oczywiście Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. A to mogło się odbyć dzięki wsparciu darczyńców, którzy do końca maja zgromadzili 210 mln PLN! 

W precedensie będzie można brać udział już od 30 lipca (do 1 sierpnia). 

Karty mBank to nie wszystko, co bank ma do zaoferowania

W międzyczasie, należy też zaznaczyć, że mBank wcale się nie ogranicza. Niedawno podjął się promocji, w której klienci, za przelewy ekspresowe, będą płacić zaledwie 2 PLN – zamiast 5. 

Oferta obowiązuje do końca lipca. 

Dodatkowo jednak, instytucja już działa nad możliwością zakładania rachunku za pomocą weryfikacji tożsamości przez selfie. Nadto, kolejną nowością w parze będzie opcja logowania do aplikacji na urządzeniach z systemem Android dzięki biometrii twarzy.


View Comments
There are currently no comments.