Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Karta kredytowa Revolut po polsku


Karta kredytowa Revolut już czeka na Wasz wniosek! Ten można złożyć już w aplikacji fintechu. Odsetki od zadłużenia na karcie nie będą naliczane przez aż 62 dni.

Nadszedł ten czas, gdy karta kredytowa Revolut zaczęła być wydawana w Polsce! Mowa także o udzielaniu kredytów konsumenckich. Z nowych usług mogą korzystać, jak na razie, wybrani klienci zaproszeni do pilotażu. Oczywiście ci, którzy wcześniej zamienili własne rachunki płatnicze na konta w Revolut Bank.

karta kredytowa revolut

Co ciekawe, rozesłany komunikat medialny jasno mówi, że o kartę i kredyt można wystąpić w aplikacji Revoluta. Dla wszystkich tych produktów limit zadłużenia nie może przekroczyć 20 tysięcy PLN. Z kolei w przypadku kredytu fintech proponuje maksymalny okres spłaty 60 miesięcy. Jednak jeśli weźmiemy na tapetę kartę kredytową Revolut – ta ma 62-dniowy okres bezodsetkowy. Co więcej, oprocentowanie kredytu nie jest jednakowe dla każdego klienta. W efekcie ma być wyliczane dla każdego indywidualnie. Na razie więc trudno jasno powiedzieć czy oferta okaże się tak atrakcyjna jak ją malują…

Tymczasem, warto przypomnieć, że by zacząć korzystać z produktów kredytowych – klienci Revolut muszą pobrać najnowszą wersję apki. Jeśli jesteśmy uwzględnieni w pilotażu – możemy wystąpić tutaj właśnie o kartę lub kredyt. Ale jednak nie otrzymaliśmy tej możliwości – możemy w międzyczasie zgłosić własne zainteresowanie usługą klikając w baner. Wówczas otrzymamy powiadomienie w momencie, gdy Revolut udostępni nam ów funkcję.

Czytaj też: Libra bierze kryptowaluty we własne ręce – płatniczy (Carpe) Diem


View Comments
There are currently no comments.