Aktualności
Posted By Admin

HotPay.pl wdraża ekspresowe przelewy Pay By Link!


Błyskawiczne przelewy zostały w tym tygodniu wdrożone do systemu płatniczego HotPay.pl! Od teraz właściciele sklepów mogą przyjmować płatności w tym trybie, a konsumenci płacić wygodnie za wszelkie zakupy!

Agregator płatniczy działający pod adresem internetowym HotPay.pl rozszerzył swoją ofertę o obsługę szybkich przelewów elektronicznych. W ofercie systemu jest 25 banków oraz zyskujący popularność BLIK. Oznacza to możliwość integracji sklepu internetowego oferującego dobra zarówno wirtualne jak i fizyczne.

HotPay.pl, który dotychczas specjalizował się w płatnościach mobilnych (Direct Carrier Billing, Premium SMS) oraz w automatyzacji połączeń głosowych rozbudowuje sukcesywnie swoją ofertę o kolejne metody płatności. Jak wynika z deklaracji członków zespołu pracującego nad systemem, przelewy błyskawiczne to nie koniec jeśli chodzi o obsługiwane metody płatności.

„Chcemy, by HotPay był narzędziem kompletnym pod względem dostępnych rozwiązań zarówno dla konsumentów jak i biznesu, który rozpocznie współpracę z HotPay. Jednocześnie, drugą osią rozwoju narzędzia będzie działanie na rzecz konsumentów w zakresie dostępności metod płatności, ale także bezpieczeństwa zakupów dokonywanych za pośrednictwem naszego agregatora” – mówi prezes zarządu spółki ePłatności z siedzibą w Andrychowie (właściciel marki HotPay), Kamil Karcz.

Pay by Link polega na płaceniu za towary za pomocą odpowiednio spreparowanego przez właściciela sklepu linku płatności. Kliknięcie w ten link powoduje przekierowanie na stronę agregatora płatności, a po wybraniu banku – odpowiednie zestawienie płatności, w taki sposób, że wystarczy jedno kliknięcie i pieniądze trafiają do sprzedawcy. System ten każdy z nas powinien kojarzyć z takich serwisów jak PayU, DotPay, Przelewy24… a teraz także HotPay.

Przelewy w systemie Pay by Link to bardzo popularny środek płatności w Polsce. Przy zakupach towarów za pośrednictwem metody PBL płaci aż około 13% badanych. Biorąc pod uwagę popularność gotówki na poziomie 18% – PBL jest poważnym zawodnikiem wśród ogółu płatności. Co najważniejsze, jest to system lubiany przez konsumentów.


View Comments
There are currently no comments.