fintech
Posted By Admin

Fintech PayPo ubrany w nowego partnera


Fintech PayPo rozwija się szybciej, niż można by się tego spodziewać. Najpierw został małą instytucją płatniczą, teraz ubiera się w nowego partnera. Za jego sprawą z kolei usługę zobaczymy na przykład w sizeer.pl czy timberland.pl.

Tymczasem, firma działająca na rynku płatności odroczonych, podjęła się partnerstwa z Marketing Investment Group.

Ten ostatni jest podmiotem zarządzającym sprzedażą detaliczną marek obuwniczych i odzieżowych. Tutaj mowa przede wszystkim właśnie o Sizeer, Timberland, 50style, Symbiosis. 

Fintech Paypo na sportowo

W międzyczasie, komunikat prasowy, który wyszedł właśnie od samego PayPo niesie za sobą informacje o portfolio. To z kolei przepełnione jest już ponad 100 firmami z branży modowej.

paypo fintech

W efekcie z płatności po można korzystać już na przykład w 4F, Answear, Big Star, Gino Rossi czy Ochniku. Co więcej, usługa wychodzi też poza tę branżę. Dlatego też już teraz z odroczonych płatności może skorzystać blisko 250 tys. klientów.

Młode PayPo, a jednak doświadczone?

A ponieważ fintech działa na rynku dopiero od 2018 roku – to może wzbudzać pewne wątpliwości. Jednak to właśnie ten intech, jako jeden z niewielu oferuje w Polsce odroczone płatności.

O co chodzi? Ano, przede wszystkim o to, by zamówić, odebrać i.. nie zapłacić! A przynajmniej – nie od razu. 

Dzięki współpracy z Przelewami24 odroczone płatności PayPo dostępne są dla pokaźnego grona klientów Allegro

Co więcej, mimo że pandemia przyniosła wiele złego – to właśnie ona okazała się przyczynkiem i motorem napędowym dla niektórych biznesów. W tym właśnie odroczonych płatności.


View Comments
There are currently no comments.