e-Commerce
Posted By Admin

Facebook Pay wychodzi poza ramy serwisu!


Facebook Pay będzie teraz dostępny na innych platformach e-commerce. W efekcie – autorska metoda płatności portalu social media wychodzi poza serwis.

Facebook Payment to rozwiązanie dostępne w ekosystemie Facebooka od dwóch lat.

Co ciekawe, pierwsze wdrożenia uruchomione zostaną na platformie Shopify – czytamy na Finextra.com. Sam shopify to przecież dostawca usług e-commerce as a service, czyli platforma na pośrednictwem której można założyć i prowadzić w międzyczasie sklep internetowy. 

Podane przez Ciebie numery kart i kont bankowych nie będą wykorzystywane do personalizowania Twoich wrażeń ani do informowania o wyświetlanych reklamach. – oficjalny komunikat.

Czytaj też: Zaciągnij pożyczkę online w.. SuperGrosz!

facebook pay

Facebook Pay wyjdzie poza strefę komfortu!

Sklepy działające na platformie Shopify będą więc mogły teraz wdrożyć Facebook Payment dla siebie. I to już w sierpniu! Platforma oczekuje, że z czasem ich bramka płatnicza będzie dostępna w coraz większej ilości sklepów.

Podobnie jak w przypadku poprzednich opcji płatności w naszych aplikacjach, gdy dokonujesz płatności za pomocą Facebook Pay, zbieramy informacje o zakupie, takie jak metoda płatności, data transakcji, rozliczenia, wysyłka i dane kontaktowe. Zaprojektowaliśmy Facebook Pay, aby bezpiecznie przechowywać i szyfrować numery Twojej karty i konta bankowego.

oficjalny komunikat.

Tymczasem, warto też wspomnieć, że Facebook Payment to rozwiązanie dostępne w ekosystemie Facebooka, które uruchomiono w 2019 roku. W sierpniu minionego roku zapowiedział także dodatkowo uruchomienie przelewów p2p.

Czytaj też: Usługa Tank&Go już dla wszystkich użytkowników!


View Comments
There are currently no comments.