fintech
Posted By Admin

Comperia zaoferuje płatności odroczone od Twisto


Kolejna współpraca fintech – czas, start! Twisto podpisał właśnie umowę z firmą Comperia. W efekcie klienci uzyskają już dostęp do odroczonych płatności. Z kolei same rozwiązania Twisto są już dostępne na platformie. Na przełomie maja i czerwca zostaną wdrożone dodatkowo w e-sklepach współpracujących z Comperią właśnie.

Czytaj też: Zip przejmuje Twisto – jak będą teraz wyglądać usługi fintechu?

Comperia twisto

Comperia i Twisto do jednej grali bramki…

Wdrożenie Twisto do portfela metod płatności oferowanych przez Comperię to kolejny krok w realizacji naszej strategii rozwoju w Polsce i szerzej w CEE, gdzie umacniamy pozycję lidera. Bardzo się cieszymy, że Comperia zdecydowała się wybrać Twisto jako dostawcę odroczonych płatności, doceniając oferowane przez nas rozwiązanie.

– Adam Miziołek, Country Manager Twisto w Polsce.

Czytaj też: Sezzle z licencją bankową Litwy. Rośnie konkurencja dla Twisto!

Tymczasem, płatności Twisto na bramkach płatniczych udostępniają już ING i PayU. W efekcie Twisto dociera do klientów tysięcy sklepów, na przykład NewBalance, RTV Euro AGD, Ochnik, Diverse czy Venezia i Unisono. Teraz z  kolei do tego grona dołączyła jeszcze Comperia.

Współpraca z wiodącym dostawcą płatności odroczonych była ostatnim brakującym ogniwem. Pracujemy też nad limitem odnawialnym, aby móc oferować wszystkie możliwe opcje płatności.

– Paweł Szukalski, członek zarządu Comperia.pl.

Czytaj też: Raport Mastercard: wzrost sprzedaży internetowej był tylko chwilowy?


View Comments
There are currently no comments.