Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Bunq na tropie płatności grupowych


Europejski bank prekursorowy Bunq wprowadza pewne aktualizacje (tu i tu). Po lipcowym rozwiązaniu i wydaniu na świat karty a’la kredytowej – w odpowiedzi na usługi Revoluta – teraz otwiera drzwi do konta grupowego.

Ponadto usprawnił także dodatkowo zarządzanie VATem w Europie dla tych bardziej zbiznesowanych użytkowników.

Powakacyjna przygoda z Bunq

Tymczasem, gdy wakacje obiegły już końca, a Wy chcecie jednak jeszcze wyskoczyć z przyjaciółmi tu czy tam – Bunq umożliwia otwarcie wspólnego konta przede wszystkim dla właścicieli karty podróży.

Co więcej, jako, że rok szkolny już się zaczął, teraz On wciela się w rolę skarbnika-księgowego, ponieważ pod lupę bierze śledzenie kto wpłacił, kto nie wpłacił.

jak działać w grupie bunq

Ponadto nową funkcjonalnością jest… automatyzacja tego procesu – bez ręcznego wprowadzania danych!

Tymczasem wciąż samo dodawanie transakcji jest całkowicie manualne, chociaż Bunq małymi kroczkami zamierza to zmienić. A to dlatego, że już można uruchomić AutoSlice, które na przykład tymczasowo doda wszystkie operacje kartowe do grupy.

Bunq ma rozdzielność majątkową

Jeśli wydaje się Wam uwłaczające posiadanie rozdzielności majątkowej, z różnych powodów – a takie przypadki istnieją – spokojnie! Ma ją także Bunq.

W międzyczasie jednak bank realnie podchodzi do zarządzania wydatkami. Efektem tego racjonalnego stosunku jest aktualizacja Insights. Ta z kolei umożliwia Wam rozdzielność płatności na kategorie, które zwizualizują co, na co i za ile.

Co więcej, jeśli z matematyką nie jest Wam po drodze, albo łzy spływają Wam po policzkach wprost proporcjonalnie do upływu miesiąca – Bunq przyjmuje kolejną twarz.

Teraz będzie dodatkowo wróżem, który z linii papilarnych Waszego konta (i poprzednich wydatków) przewidzi ile zostanie (i czy w ogóle) do pierwszego.


View Comments
There are currently no comments.