Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

BNPL na karcie płatniczej


Comfino poszerza teraz ofertę finansowania zakupów i usług. Okazuje się, że marketplace nawiązuje współpracę z estońskim fintechem Paywerk. A w efekcie – pojawi się BNPL na karcie płatniczej!

Czytaj też: Strategiczna rola kobiet w finansach – raport “Kobiety w finansach”

Comfino to z kolei marketplace płatności stworzony przez spółkę Comperia.pl, który daje klientom internetowych i stacjonarnych sklepów oraz punktów usługowych dostęp do różnych metod finansowania zakupów. Mowa na przykład o płatnościach odroczonych, ratach dla klientów indywidualnych i firm.

Czytaj też: Przepisy dotyczące kryptowalut – uchwała Parlamentu Europejskiego

BNPL na karcie płatniczej

BNPL na karcie płatniczej

Tymczasem, teraz oferta Comfino poszerzy się o BNPL na karcie płatniczej! Ten estoński fintech oferuje płatności odroczone i ratalne w modelu BNPL as a Service bankom, dostawcom usług płatniczych i sprzedawcom międzynarodowym.

Czytaj też: Kantor online VeloBanku teraz też dla przedsiębiorców

Sama współpraca z kolei pozwala sprzedawcom oferować łatwiejszy dostęp do finansowania zakupów klientom. Kupujący będą mogli korzystać z płatności później i ratalnych w oparciu o… Własne karty płatnicze, z których płatności potrącane będą później automatycznie.

W kontekście finansowania Comfino współpracuje już z szeregiem banków i fintechów. Na przykład z Twisto, InBank, BLIK, z kolei sama wtyczka Comfino dostępna jest między innymi na platformach, dostarczających rozwiązania do sklepów internetowych. Na przykład PrestaShop, Shoper, SOTE.


View Comments
There are currently no comments.