Od redakcji
Od redakcji
Posted By Admin

Witamy na blogu!

Pragniemy się przywitać i piszemy ten post z okazji powstania bloga. Mamy nadzieję, że będziesz go często odwiedzał, ponieważ jeśli Ty pisałbyś blog i nam o nim powiedział - my również odwiedzalibyśmy go tak często jak się tylko da!


Cześć!

 

Znalazłeś się na blogu, na którym publikowane będą informacje powiązane z tematyką systemów płatności dla ecommerce. Mimo, że jest to nasz przewodni temat – widoczny nawet w nazwie domeny, będziemy publikować również wpisy dotyczące tematów pobocznych – zawsze jednak związanych z szeroko pojętymi płatnościami, finansami, sektorem bankowym i fintech.

Znajdziesz tutaj wiedzę dotyczącą wszystkich dostępnych (przede wszystkim w Polsce) rozwiązań i dowiesz się jak najłatwiej przyjąć Twoje pieniądze!

Bo widzisz, uznaliśmy, że skoro mamy tak fajną domenę i chcielibyśmy napisać coś o płatnościach – to czemu nie? W naszym odczuciu płatności internetowe nie są doceniane. Uważamy, że to błąd, ponieważ mają one mnóstwo zalet zarówno dla ogniw świadczących usługi, jak i dla konsumentów. Dla przykładu, niedoceniane SMS Premium:

  • szybkość i prostota płatności – płatności dokonujesz za pośrednictwem jednego SMSa;
  • wygoda;
  • odroczenie płatności – za dane dobro płacisz w momencie otrzymania faktury od operatora;
  • duże pokrycie – liczba osób posiadających telefon komórkowy jest większa niż liczba osób posiadających konto bankowe; jest to determinanta bezpośrednio przekładająca się na konwersję.

Tak na prawdę zalet jest więcej, ale nie będziemy wymieniać wszystkich, bo nie mielibyśmy później o czym pisać.

 

Podsumowując – zachęcamy do czytania bloga i korzystania z płatności mobilnych.  Newslettery, mejle czy archiwa znajdziesz po prawej stronie. W każdej chwili jest z nami kontakt i każdemu odpowiadamy. Do zobaczenia!


View Comments
There are currently no comments.