Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

4 wspaniałych – Visa rekrutuje do Fast Fintech


Wiodąca światowa firma płatności cyfrowych podjęła się programu Fast Fintech, który pozwoli fintechom wydawać karty płatnicze w formie zarówno fizycznej, jak i cyfrowej.

Minął już Black Friday, więc ograniczony konsumpcjonizm odszedł do lamusa. Dlatego to doskonały moment, by wzbogacić świat kolejną dawką kart płatniczych.

It’s Fast Fintech time!

W efekcie czego czterej nowi partnerzy dołączyli do programu Fast Fintech Visa, którzy przyłożą swoje płatności do dynamicznego wzrostu fintechów.

Te z kolei, z uśmiechem od ucha do ucha już przebierają nogami w oczekiwaniu na budowanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań transakcyjnych.

12 krajów Fast

Tymczasem jednak fintechy połączą się z procesorami płatniczymi na mocy programu tylko na 12 rynkach.

Jednak, mimo że nie ma wśród nich Polski, są przede wszystkim Australia, Hongkong, Indie, Indonezja, Japonia, Malezja, Nowa Zelandia czy Filipiny.

fast fintech

Wiele fintechów w programie Fast Fintech, jeden partner nowych rozwiązań

W międzyczasie, gdy partnerstwa się dopełniają, fintechy wiedzą już, że jeden partner wyrazi więcej, niż tysiąc słów, a przede wszystkim wyda nowe rozwiązania płatnicze na arenie azjatyckiej i pacyficznej.

Dlatego partnerzy są certyfikowani w zakresie jasno określonych możliwości cyfrowych, na przykład:

  • wsparcie osób podróżujących z obsługą wielu walut,
  • przekazywanie płatności na inne konta przez bezpieczną, wygodną dostawą środków w czasie rzeczywistym,
  • bezproblemowe transakcje w środowisku mobilnym i e-commerce w Visa Token Service.

Do 4 partnerów sztuka w Fast Fintech Visa

Tymczasem, w skład nowych czterech wspaniałych muszkieterów Visy weszli Episode Six, Wuronet Worldwide, Global Processing Services i M2P Solutions.

Ponadto, każdy ma swoje zadanie.

Dlatego też, pierwszy z nich para się na przykład globalną technologią finansową na platformie do kreacji innowacyjnych produktów finansowych dla firm i konsumentów.

Drugi z kolei, w zgodzie z własną naturą, podjął się przede wszystkim mikrousług i otwartych API w zintegrowanej chmurze płatności DIPC.

W międzyczasie zapewnia także wsparcie operacji biznesowych i technologicznych, by fintechy mogły się zająć podstawową działalnością.

Trzy i cztery też mają odpowiadające Fast Fintech maniery

To przede wszystkim dlatego, że GPS stanowi główną siłę napędową globalnej obsługi klienta bankowości cyfrowej, a M2P – oferuje pełen pakiet produktów Visa.

Dodatkowo, już ponad 100 fintechów wykorzystuje jego platformę YAP. Co więcej, to właśnie na niej oferuje pełną paletę branżowych produktów i usług.

źródło: finextra.com

View Comments
There are currently no comments.