fintech
Posted By Admin

10 tysięcy klientów Aion Bank – pierwsze sukcesy!


Ledwo wszedł na rynek, a już się cieszy! Ciekawe będą także wrześniowe wyniki sprzedaży Banku. Aion Bank już zanotował pierwsze sukcesy. Z początkiem miesiąca Aion dodał do oferty… kredyty! A co więcej – Aion ma już 10 tysięcy klientów!

Czytaj też: Raport eService: jak pandemia wpłynęła na zwyczaje zakupowe w Polsce?

Aion ma już 10 tysięcy klientów

Bank wystartował w kraju 5 sierpnia, kusząc wówczas klientów wysokim, jak na rodzime warunki, oprocentowaniem depozytów. Teraz z kolei informuje, że w pierwszym miesiącu działalności konta w instytucji założyło… 10 tysięcy klientów. Ci zdeponowali pół miliarda złotych!

Dodatkowo, wysokość oprocentowania, co ważne, by zaznaczyć, zależy wyłącznie od wyboru rodzaju konta. Do wyboru są więc trzy: darmowy Light, Smart za 29,99 PLN miesięcznie oraz All-Inclusive za 49,99 PLN. Najwyżej oprocentowane są oczywiście depozyty na płatnych kontach. To odpowiednio dla rachunków w złotych i euro – 1,25% i 0,75%, oraz 1,5 i 1%. Nawet bezpłatny Light z kolei to 1% dla rachunku prowadzonego w PLNach i 0,5% dla subkonta w euro. Wszystko to z miesięczną kapitalizacją.

Czytaj też: KIR: przelewy eskpresowe liczą już 11 mln – Polacy w sierpniu zaszaleli!

aion 10 tysięcy klientów

Challenger bank Aion równa się już 10 tysięcy użytkowników!

Z kolei jeśli mowa o tym, jakie konta w Aion Banku Polacy wybierają najczęściej – nie mówi się o tym wprost.

Wyniki po pierwszym miesiącu naszej działalności pokazują, czego dzisiaj szukają Polacy. Oprócz wysokiego zainteresowania prawdziwie darmowym kontem, szczególnie cieszy nas suma kwot zebranych na rachunkach oszczędnościowych – mówi Karol Sadaj, szef Aiona w Polsce.

Tymczasem, najciekawsze będą także wrześniowe wyniki sprzedaży Aion Banku, bo z początkiem tego miesiąca Aion dodał do swojej oferty kredyty. Proponuje więc do 90 tysięcy PLN z maksymalnym okresem spłaty 84 miesiące. Ruch ten sprowokował do działania Revoluta, który niemal natychmiast podwoił limit pożyczek oferowanych w aplikacji. Polscy klienci tego banku mogą więc, w efekcie, otrzymać teraz do 100 tys. PLN kredytu.


View Comments
There are currently no comments.