Aktualności
Posted By Admin

Raiffeisen Digital Bank coraz bliżej startu na polskim rynku!


Austriacka grupa planuje uruchomić usługi w Polsce już niebawem. Będzie to przede wszystkim aplikacja z szybkimi pożyczkami – Raiffeisen Digital Bank. W efekcie, klienci korzystający z nowego rozwiązania będą mogli otrzymać na rachunek przyznane im środki jeszcze tego samego dnia.

Co ciekawe, ekspresowa wypłata obowiązuje przy kwotach do 20 tys. PLN. W połowie sierpnia okazało się z kolei, że austriacka grupa bankowa wraca na polski rynek  z nowym, ciekawym produktem.

Raiffeisen Digital Bank, bo o tym mowa, to aplikacja mobilna z szybkimi pożyczkami gotówkowymi. Użytkownicy będą mogli pożyczyć całkowicie zdalnie nawet do 100 tys. PLN z maksymalnym okresem spłaty do 60 miesięcy. Usługa ma pojawić się w użytku już jesienią, a jej operator zapowiada już teraz poszerzenie aplikacji o kolejne produkty. Co to będzie? To dopiero się okaże. Na razie skupmy się na pożyczkach!

Czytaj też: Płatności odroczone za bilety: Eventim x PayPo

Raiffeisen Digital Bank

Z kolei sam Raiffeisen działał w Polsce jako Raiffeisen Polbank i należał do największych banków detalicznych w kraju. Z rynku jednak zniknął blisko 2 lata temu, w efekcie fuzji.

Co ciekawe, wówczas jego produkty objął BNP Paribas. Tymczasem, najnowsze rozwiązanie ma być całkowicie inne od tego już istniejącego. Polska jest pierwszym krajem, do którego trafia ta instytucja. Jeśli się sprawdzi – niebawem zobaczymy ją także na innych rybkach europejskich i nie tylko.

Czytaj też: Raport eService: jak pandemia wpłynęła na zwyczaje zakupowe w Polsce?


View Comments
There are currently no comments.