Karty płatnicze
Posted By Admin

Wirtualne karty już od Diners Club!


Nowa usługa pt. wirtualne karty już dostępna jest dla klientów firmowych Diners Club Polska! Tak przynajmniej wynika z oficjalnej informacji prasowej. 

To nowy instrument płatniczy, w efekcie którego klienci mają już możliwość tworzyć na udostępnionej w sieci platformie dowolną liczbę wirtualnych zestawów danych. One z kolei niezbędne są do wykonywania transakcji online. Rozwiązanie na ten moment jest bezpłatne – kierowane przede wszystkim do firm – zarówno małych, jak i mikro czy średnich i korporacji.

Co ciekawe, rozwiązanie przez konstrukcję, jaką się cieszy i sposób działania, ma zwiększać bezpieczeństwo płatności online. Firma ma zyskać dostęp do platformy internetowej, gdzie może generować dowolną ilość danych, niezbędnych do transakcji. W międzyczasie, do pojedynczej transakcji można wykorzystać także odrębny numer, datę ważności czy kod zabezpieczający wirtualnej karty.

wirtualne karty diners

Wirtualne karty Diners Club już dostępne

Tymczasem, Diners Club pisze jasno w komunikacie  – w trakcie prowadzenia firmy niejednokrotnie bywa tak, że uderzają w nas sytuację, gdy to przedsiębiorcy właśnie zlecają pracownikom zakup określonych dóbr czy usług. Tutaj właśnie powierzanie danych do konta bankowego może budzić obawy o bezpieczeństwo. Karta wirtualna Diners Club ma temu zapobiec.

Jest to przede wszystkim instrument płatniczy o odroczonym terminie spłaty  należności. Przyznawany jest mu określony limit wydatków, do wysokości którego firma dokonuje płatności w miesięcznym cyklu. 

Czytaj też: Opłata za kartę związana z aplikacją bankową – na pewno nie w mBanku


View Comments
There are currently no comments.