Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

W Idea Bank nie dostaniesz się do.. rachunku!


Był taki dzień w tygodniu, gdy od rana w Idea Bank trwała przerwa techniczna, a opóźnienia w logowaniu się do Idea Cloud trwały wieczność.

Wówczas klienci Idea Bank borykali się przede wszystkim z problemami z dostępem do własnych rachunków. Na stronie logowania do bankowości widniał komunikat o przerwie technicznej. Tutaj pojawiły się jednak schody ponieważ ten łączył się dodatkowo z brakiem dostępności do internetowego serwisu Idea Cloud i aplikacji.

Później wciąż bank informował, że jeszcze jakiś czas mogą wystąpić opóźnienia w logowaniu do bankowości internetowej, jednak aplikacja mobilna ma działać prawidłowo.

Czytaj też: Trendy główne bankowości doby koronawirusa

idea bank

Twoje konto Idea Bank wisi na włosku?

Co ciekawe, kłopoty techniczne Idea Bank zbiegają się w czasie także z przenosinami klientów do Pekao. Operacja ta te nie była całkowicie bezproblemowa dla klientów przejmowanego banku. Przede wszystkim właśnie dlatego, że teraz nie mają dostępu do konta.

Klienci Idei od 3 stycznia stali się klientami Pekao.

Fuzja obu organizacje ma zakończyć się najpóźniej w ostatnim kwartale tego roku. Na razie jednak, dawni klienci Idei mają mieć możliwość korzystania bez zmian ze swojego konta.

W międzyczasie ci zainteresowani wcześniejszym korzystaniem z konta i usług w ramach Pekao24 czy PeoPay… Będą mogli zapoznać się z ofertą powitalną.

Czytaj też: Ant – największy fintech świata – zadebiutuje na giełdzie


View Comments
There are currently no comments.