Aktualności
Posted By Admin

Visa umożliwi płatności kryptowalutami!


Visa już rozwija skrzydła kryptopłatności – płatności kryptowalutami już możliwe – i to kartą! Użytkownicy kart Visa wydanych przez Crypto.com mogą płacić nimi wszędzie tam, gdzie akceptowane są plastiki amerykańskiej firmy. 

Visa i działająca na rynku kryptopłatności firma Crypto.com poifnormowały właśnie o nawiązaniu partnerstwa w skali globalnej. Zacieśnienie związku ma umożliwić właśnie płatności kryptowalutami przez Visa, a tym samym popularyzację cyfrowych walut jako środka płatniczego.

Czytaj też: PayTel i SelfMaker. By automatyzacji polskiego handlu stało się zadość…

płatności kryptowalutami

 Maj ubiegłego roku okazał się początkiem doniesień, że crypto.com wprowadzi karty Visa na ponad 30 rynków, w tym do Polski. Plastiki umożliwiają płacenie kryptowalutami wszędzie, gdzie akceptowane są karty Visa – zarówno stacjonarnie, jak i w sieci internetowej. Karta pojawiła się pierwszy raz w Singapurze 2018 roku. Potem z kolei trafiła do USA, a dziś mogą korzystać z niej już klienci z Azji. Jednak ambicje crypto.com sięgają znacznie dalej.

Co ciekawe, obok ekspansji geograficznej planowana jest także rozbudowa usług. Jeszcze w tym miesiącu użytkownikom europejskim zaproponowane mają być karty wirtualne. Dodatkowo, zapowiedziano też produkt pożyczkowy, w którym zabezpieczeniem mają być kryptowaluty właśnie.

Płatności krytpowalutami, jak widać, pną się po drabinie sukcesu na rynku transakcji. Czas pokaże, gdzie są w stanie dotrzeć! Na ten moment polski klient i płatności kryptowalutami równa się Visa! Czy to się przyjmie na naszym, rodzimym rynku? Wszystko przed nami!

Czytaj też: Hypomo – kredyt hipoteczny online już faktem!


View Comments
There are currently no comments.