Systemy płatności

Visa Direct na zrzutce! Usługa PayU Card Push


Zrzutka.pl to platforma crowdfundingowa pozwalająca na zbieranie pieniędzy na dowolny cel. Fintech oferuje szybki sposób wypłacenie zebranych pieniędzy oparty właśnie o Visa Direct – PayU Card Push. Wykorzystuje on system przetwarzania płatności Visa do realizacji wygodnych i bezpiecznych płatności w czasie rzeczywistym.

Czytaj też: Monzo z problemami: fintech wciąż bez licencji bankowej w USA

Portal udostępnia przede wszystkim szereg usprawnień. Na przykład nagrody do wpłaty, posty do nagród, skarbonki do zrzutek czy lokalizacja i dostęp do API. 

Co ciekawe, możliwe jest także bezpłatne pobranie plakatów i QR kodów do każdej założonej zrzutki. Można także zamówić kartę płatniczą. Zaawansowani fundraiserzy z kolei mogą korzystać z opcji śledzenia za pomocą zestawu analityki. W efekcie, promowanie zrzutki staje się proste i wygodne, co zwiększa efektywne zbieranie środków.

Z PayU Card Push organizatorzy zrzutek mogą wypłacać swoje środki błyskawicznie, 24h/dobę, 7 dni w tygodniu na swoją kartę płatniczą Visa. Dotychczas było to możliwe tylko za pośrednictwem ekspresowych przelewów na konto, ale nie każdy bank oferuje taką usługę niezależnie od pory dnia/tygodnia.

– Tomasz Chołast.

Czytaj też: Fundacja Polska Bezgotówkowa pomoże w płatnościach online

PayU Card Push
źródło: payU.

PayU Card Push na zrzutce

Dodatkowo, zrzutka.pl stale śledzi i analizuje potrzeby użytkowników, a także regularnie wprowadza rozwiązania, które na nie odpowiadają. Zaznacza także, że wszystkie środki zebrane przez darczyńców są do pełnej dyspozycji organizatorów.

Przedsiębiorca wypłacając środki, np. jako bonus lub jako zapłata za wykonaną pracę, z zastosowaniem PayU Card Push otrzymuje zrealizowanie procesu wypłaty nawet w czasie rzeczywistym.

– Jakub Seifert.

W efekcie, z informacji tych wynika, że Card Push umożliwia także łatwą ekspansję na rynki zagraniczne. Jest to możliwe na przykład dzięki realizacji wypłaty w taki sam sposób niezależnie od waluty czy kraju wydania kary.

Czytaj też: Polski fintech Pacific już niebawem na polskim rynku. Sprawdź cennik!


View Comments
There are currently no comments.