Aktualności
Posted By Admin

Strona logowania Millennium – co nowego?


Kolejne grupy klientów będą przenoszone na nową domenę stopniowo. Strona logowania Millennium się zmienia! Nie ma jednak czego się bać, ponieważ wciąż przy logowaniu – na ten moment – widnieje stary adres. Nowy bowiem pojawia się dla klientów stopniowo.

Co ciekawe, już na początku października wszyscy klienci zostali poinformowani o planowanej zmianie adresu strony logowania na https://login.bankmillennium.pl/retail/login. Równocześnie jednak nie powiedziano, kiedy dokładnie to się stanie. Data jest, jak się okazuje, różna dla różnych grup klientów. Pierwszych już zaproszono do korzystania z nowości. Bank jednak pamięta o reszcie i będzie wysyłał im w tym celu maile czy smsy z linkami do nowej strony. To na wypadek, gdyby zmianę tę postanowili wykorzystać przestępcy. 

Czytaj też: BLIK w spółdzielczym – klienci KBS otrzymują już nową możliwość

Strona logowania Millennium - co nowego?

Strona logowania Millennium – co nowego?

Tymczasem, klienci, którzy nie wpisują samodzielnie adresu strony logowania, a przechodzą na nią ze strony głównej banku, zmuszono do przeniesienia na starą lub nową stronę w zależności od tego, w której grupie są. 

Czytaj też: Pożyczka konsolidacyjna od Raiffeisen Digital Bank

W międzyczasie warto też zaznaczyć, że przy okazji zmiany adresu nie zmieni się sam sposób logowania ani wymagane przy tym dane. Jakie? MilleKOd, hasło 1 i dwa losowo wybrane znaki identyfikatora.

Sam Millennium z kolei jest kolejnym już bankiem, który w ostatnim czasie zmienił stronę logowania na rachunki. Od niedawna na nowej stronie logują się klienci ING. 


View Comments
There are currently no comments.