fintech
Posted By Admin

Startup na front – inicjatywa PZU i Alior


Ponieważ koronawirus, jak na razie, nie zamierza odpuścić – PZU i Alior Bank ruszają z inicjatywą. Tutaj z kolei, cały na biało wchodzi Startup – na front walki z wirusem!

Co więcej, w ramach inicjatywy RBL_START #COVID-19 ci zbierają nowatorskie rozwiązania, które to pomogą podczas pandemii. Na zgłoszenia jest czas do… 26 kwietnia.

Tymczasem, sam dyrektor ds. Innowacji w PZU powiedział o idei startup na front:

 Zależy nam na promowaniu pomysłów, które mają szeroki wymiar społeczny. Służą leczeniu, diagnostyce, prewencji i edukacji. Cenne będą też inicjatywy, które pomagają w doskonaleniu usług i oferty ubezpieczeniowej oraz bankowej, by lepiej odpowiadały na potrzeby klientów w okresie kryzysu wywołanego wirusem.

Dotyczy to przykładowo rozwoju zdalnych procesów i ulepszaniu ich tak, by bez większego wysiłku mogli z nich korzystać wszyscy klienci, wśród nich osoby starsze.

startup na front

Startup na front – czy każdy może walczyć?

Tymczasem, rodzi się pytanie – kto może wziąć udział w ów pomocy? Ano przede wszystkim chodzi tutaj o prewencję i diagnostykę, ale i leczenie samego wirusa czy edukację.

Dlatego też PZU i Alior celują w taki startup na front, który pomoże firmom w przenoszeniu się do świata cyfrowego.

Co więcej, poszukiwane są przede wszystkim też produkty czy usługi, które odpowiedzą na potrzeby zdrowotne czy finansowe. Formularz z kolei można wypełnić tutaj: https://www.f6s.com/rblstart/apply.

Zwycięskim startupom PZU i Alior Bank oferują współpracę i wsparcie swoich ekspertów w realizacji projektów, a także pomoc w ich rozpowszechnianiu.

Partnerem technologicznym wspierającym inicjatywę RBL_START #COVID-19 jest Microsoft.

oficjalny komunikat.

View Comments
There are currently no comments.