Płatności online
Posted By Admin

SoftPOS dobiega do płatności w… 10 minut


Przede wszystkim donosi te płatności przedsiębiorcom. A ponieważ SoftPOS powoli staje się modny – wszyscy chcą się nim pochwalić.

Dlatego też, teraz, dzięki połączeniu sił Elavonu i Mobeewave, na naszych oczach rodzi się nowy proces.

Szybki SoftPOS

W międzyczasie, gdy wy zdążycie zrobić sobie tylko kawę, i to jeszcze bez cukru – handlowiec czy inny usługodawca z działu obok ten czas przeznaczy na otwarcie konta i uruchomienie Samsung POSa.

Co więcej, za ów precedensem stoi koreańska korporacja, która podaje pomocnicze urządzenie płatnicze przede wszystkim mikro i małym przedsiębiorstwom.

Jednak na razie – rozwiązanie przeznaczone jest dla kanadyjskich użytkowników, którzy dostępują właśnie możliwości akceptacji płatności zbliżeniowych wyłącznie przy użyciu wynalazku z NFC, czyli smartfona lub tabletu.

Efektem czego – czytnikom mówi zdecydowane i jasne „Państwu już podziękujemy”.

softpos

Pełna cyfryzacja SoftPOS’a

Tymczasem, jeden z założycieli fintechu wspierającego wydarzenie rzecze, jakoby ów rozwiązanie było pierwszym w pełni cyfrowym wymierzonym w tradycyjną przedsiębiorczość.

W konsekwencji czego płatności zdają się stać w obliczu rewolucji.

I mimo że głosy o wynalazku na polskim rynku słychać już długo, wyparciem tradycji zainteresowali się na razie przede wszystkim Elavon i Polskie ePłatności.

Co więcej, mimo że to właśnie u nas mówiło się o tym wiele – ktoś nas wyprzedził.

Dlatego też teraz jesteśmy, może nie sto lat, ale kilka chwil za National Bankiem.

A miał być Nowy Rok, Nowi My – pionierzy… nic jednak straconego!


View Comments
There are currently no comments.