Płatności online
Posted By Admin

Revolut poszerza ofertę o czat dla klientów


W aplikacji Revolut pojawiła się nowa funkcja – czat dla klientów! Ten ma służyć przede wszystkim do komunikowania się, prosić o przelew lub wysyłać między sobą pieniądze. Co ciekawe, obecnie mogą korzystać wyłącznie klienci Revolut z krajów Unii i EEA oraz Wielkiej Brytanii.

Czytaj też: Płatności kryptowalutami za codzienne zakupy w Revolut

Cieszymy się oddając w ręce klientów komunikator Revolut Chat. To nasz kolejny krok w budowie globalnej super aplikacji finansowej. Klienci sygnalizowali nam, że przydałaby się funkcja ułatwiająca rozmowy na temat szczegółów transakcji. Prosili o proste rozwiązanie, niewymagające przełączania się do innego okienka lub aplikacji. Mam nadzieję, że nowa funkcja spełni ich oczekiwania.

– Nik Storoński, współzałożyciel i CEO w Revolut.

By z kolei skorzystać z komunikatora Revolut Chat – należy wejść w zakładkę Przelewy w aplikacji. Okienko rozmowy z kolei pojawi się po wybraniu jednej z osób na liście kontaktów. Czat w Revolut jest integralnym elementem Przelewów, nie ma więc potrzeby otwierać kolejnych zakładek.

Czytaj też: Mastercard poszerza usługę dla banków i fintechów – Crypto Source

czat dla klientów

Revolut poszerza ofertę o czat dla klientów

Równocześnie, po wpisaniu wiadomości na czacie i wybraniu niebieskiej strzałki – wysyłka jest realizowana. W tym samym momencie więc odbiorca otrzymuje na swoim urządzeniu komunikat o nowej korespondencji. Wszystkie wiadomości na czacie są jednak szyfrowane.

Czytaj też: Stokenizowana sztuka w Pekao – zobacz wystawę w Galerii PeoPay

Użytkownicy, którzy nie chcą używać czatu – mogą dezaktywować nową funkcję w ustawieniach. Dostępna jest także możliwość zablokowania innych klientów w funkcji czatu. Komunikator nie jest teraz dostępny w aplikacji Revolut dla dzieci. Co ciekawe, z czatu można korzystać wyłącznie, gdy wcześniej podaliśmy numer telefonu i mamy już historię transakcji.

Czat Revolut to nie jedyna nowość udostępniona ostatnio w aplikacji. Brytyjski fintech niedawno wprowadził funkcję, która pozwala zmienić zwykłą kartę w kartę do płatności kryptowalutami.

Czytaj też: PKO BP odświeża wizerunek kart z klubowymi herbami


View Comments
There are currently no comments.