Płatności online
Posted By Admin

Przenośne terminale POS w Energylandii


Od teraz zapłacicie już kartą wszędzie w Parku Rozrywki Energylandii w Zatorze! W pierwszym etapie przedsięwzięcia pt. przenośne terminale POS wdrożono 20 kasoterminali. W efekcie, można już płacić tutaj kartą, BLIKiem lub smartfonem!

Czytaj też: HotPay z ringu do schroniska – rusza ogólnopolska akcja #ZoodoptujMobilizuje

20 terminali w Parku Rozrywki

Co ciekawe, w Energylandii, największym w kraju parku rozrywki, wprowadzono mobilne kasy. Mają pomóc w rozładowywaniu kolejek do stacjonarnych punktów kasowych. Nowy system wprowadzono we współpracy z firmą GoPOS. 

Czytaj też: Zysk netto banków wzrósł o… 90%! Raport KNF

przenośne terminale POS

Przenośne terminale POS w największym w kraju Parku Rozrywki!

Mobilni sprzedawcy mają już przy sobie kasy fiskalne Novitus One Online z 5-calowym panelem dotykowym. Te z kolei są zintegrowane z terminalem płatniczym eService. Jednak duszą rozwiązania jest sam system GoPOS wspierający sprzedaż biletów gościom parku. Co ciekawe, użyte kasy mogą pracować także w trybie offline.

Już jest! Płatności kartą wszędzie w Parku Rozrywki w Zatorze!

W efekcie, w pierwszym etapie wdrożono 20 takich kasoterminali. Klienci mogą więc płacić już zarówno kartą, jak i BLIKiem i smartfonem. Mobilni kasjerzy mogą także aktywnie reagować na bieżącą sytuację i obsługiwać gości chcących kupić bilet w dowolnym miejscu.

Czytaj też: Przelewy w aplikacjach bankowych przekroczyły już 285 mln!


View Comments
There are currently no comments.