Systemy płatności
Posted By Admin

Przekazy międzynarodowe w Google Pay


Operator Google Pay współpracuje właśnie przy nowej usłudze z Wise i Western Union w kwestii pt. przekazy międzynarodowe. 

Tymczasem za granicą… Google Pay wie, czego chce

Google poinformowało właśnie na blogu o wprowadzeniu przekazów pieniężnych do Google Pay. Użytkownicy usług, na razie oczywiście tylko Ci z USA, mogą już wysyłać pieniądze do odbiorców za granicą.

Początkowo tych z Indii i Singapuru. To z kolei umożliwia integracja z rozwiązaniami Western Union i Wise. Pierwsza  z nich, w ramach promocji, oferuje przede wszystkim darmowe przekazy do 16 czerwca. Z kolei jeśli mowa o Wise – bezpłatna ma być jedna transakcja – do 500 dolarów – dla nowych klientów.

Czytaj też: B2B Connect – czy ułatwią się szybkie przelewy transgraniczne?

Operator Google Pay współpracuje właśnie przy nowej usłudze z Wise i Western Union w kwestii pt. przekazy międzynarodowe.

Międzynarodowe Google Pay idzie jak burza

Co ciekawe, do końca roku amerykańscy użytkownicy Google Pay mają już mieć możliwość przesyłania pieniędzy do 200 państw z pośrednictwem właśnie Western Union i do 80 krajów przez Wise.

Dodatkowo, sam Google zapewnia – nowa usługa jest prosta w użyciu. Wystarczy znaleźć w aplikacji odbiorcę, kliknąć Pay i w efekcie wskazać Wise lub Western Union jako pośrednika.

Czytaj też: Revolut Money Report: 80% klientów zapłaci za wakacje.. za granicą!


View Comments
There are currently no comments.