Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Projekt Visy wyróżniony w Brazylii


Projekt Visy – platforma finansowa dla małych i średnich przedsiębiorstw, a przede wszystkim rolników – właśnie znalazł się w gronie finalistów inicjatyw LIFT Challenge w Brazylii! Oferta firmy ma zapewnić rolnikom większe zyski w efekcie poszerzenia dostępu do rynków kapitałowych.

Czytaj też: ING z ciekawostką dla kierowców – bilety online kupisz przez Android Auto

Jak informuje sam koncern – projekt doceniono w Brazylii, a sam koncept zrealizowano z gronem partnerów, na przykład… Microsoft, Sinqia czy Agro Token. Zadaniem uczestników było przede wszystkim wykorzystanie technologii blockchain.

Efektem ów prac jest platforma finansowa dla małych i średnich przedsiębiorstw, która ma zapewnić większy dostęp do globalnych rynków kapitałowych! A co więcej – usprawnić procesy operacyjne i zaoferować nowe możliwości wzrostu!

Czytaj też: Apple Tap To Pay dostępne poza USA

Projekt Visy wyróżniony w Brazylii

Projekt Visy wyróżniony w Brazylii

Równocześnie, jak wyjaśnia organizacja obecnie najbardziej rozpowszechnioną metodą finansową jest faktoring. Przedsiębiorca z jego pomocą otrzymuje dostęp do szerszego grona inwestorów, co pozwoli… Uzyskać mu możliwie najlpesze warunki, najwyższe ceny za towary czy usługi. Proces, oczywiście, ma być w pełni intuicyjny i bezpieczny.

Czytaj też: Zapłać za 30 dni od Klarny wchodzi do sklepów stacjonarnych w Polsce

Prototup umożliwia już tokenizację tradycyjnych umów – przekształca dokumenty prawne w NFT. Wykorzystano tutaj technologię Universal Payments Channel, która łączy cyfrowego reala brazylijskiego z innymi CBDC.

Czytaj też: Przelew BLIK na telefon w Nest Banku


View Comments
There are currently no comments.