Aktualności
Posted By Admin

Polska platforma sprzedaży live idzie po finansowanie


Kupuje.Live to polska platforma sprzedaży live na transmisjach, która ma zautomatyzować ten proces na Facebooku. Technologia umożliwia sprzedawcom zbieranie w czasie rzeczywistym zamówień, zarządzania komunikacją z klientem czy logistyką i działaniami promocyjnymi.

Czytaj też: Ant Group przechodzi pod kolektywny model zarządzania

W 2022 roku firma obsłużyła już pół miliona zamówień. Teraz z kolei rusza po drugie już finansowanie na rozwój technologii i zaczyna… Ekspansję zagraniczną!

Czytaj też: Trudny rok dla kryptowalut. Zonda podsumowuje i przewiduje

Polska platforma sprzedaży live idzie po finansowanie

Rok wcześniej, bo w 2021 marka pozyskała finansowanie w wysokości 1 mln złotych funduszu Czysta3.VC. To umożliwiło jej wówczas rozwój. Co ciekawe, właśnie w efekcie Kupuje.Live kupujący zrealizowali ponad pół miliona zamówień!

Czytaj też: AIQLabs na liście MIP – kolejna firma pożyczkowa małą instytucją płatniczą

A dzięki profesjonalizacji procesu sprzedaży wielu sprzedawców miało znacząco poprawić swoje przychody – czytamy w komunikacie.

Polska platforma sprzedaży live idzie po finansowanie

W 2023 platforma sprzedaży live Kupuje.Live stawia przede wszystkim na dalszy rozwój i dostarczanie nowych rozwiązań ułatwiających jeszcze efektywniejszą sprzedaż. Umożliwić to ma kolejna runda finansowania. Głównymi działaniami ma być na przykład:

  • planowany na Q1 komercyjny start platformy live commerce marketplace. Platforma zrzeszy najpopularniejszych i największych polskich sprzedawców wykorzystujących transmisje na żywo,
  • rozszerzenie oferty na kolejne kraje Europy, gdzie live commerce przeżywa boom taki, jak w Polsce,
  • integrację z kolejnymi platformami społecznościowymi.

Wielu naszych partnerów zgłaszało potrzebę istnienia miejsca, w którym kupujący będą mogli w ustandaryzowany sposób znaleźć ulubionego lub nowego sprzedawcę poza Facebookiem. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, umożliwiając też szczególnie mniejszym albo dopiero startującym live sellerom dotarcie do nowych klientów.

– Maciej Czerwiński, jeden z co-founderów.

Czytaj też: SkyCash wypowiada umowy na korzystanie z usługi Portmonetka +


View Comments
There are currently no comments.