Karty płatnicze
Posted By Admin

Płatności po do 5 tysięcy PLN! AIQLabs zyska fanów?


Płatności później święcą triumfy. Jednak teraz czas na AIQLabs z wirtualną kartą do zakupów z odroczoną płatnością! A imię jego… limit 5 tysięcy!

Fintech, stojący za markami pt. Finces, SuperGrosz czy SuperRata, właśnie zabawia się w “kup teraz, zapłać później”. Czyli standard. Jednak AIQLabs chce czegoś więcej. Dlatego też umożliwia kupowanie bez korzystania z karty kredytowej czy konta bankowego i łączy w sobie dwa rozwiązania… Po pierwsze płatności później, a po drugie… wirtualną kartę płatniczą – kupujteraz!

Klient korzystający z popularnych ostatnio płatności później w wybranych sklepach internetowych może otrzymać produkt od razu bez uiszczenia opłaty. Koszty, na jakiś czas, bierze na siebie usługodawca. W tym przypadku właśnie AIQLabs. W międzyczasie, gdy minie 30 dni – płatność powinna zostać zrealizowana przez klienta. Jeśli jednak takowa nie wpłynie na konto usługodawcy – pojawia się 5% prowizji. Maksymalnie można wydać na zakupy… 5 tysięcy PLNów! 

aiqlabs

Kim jest karta płatności później AIQLabs?

Tymczasem, karta wirtualna kupujteraz pozwala odroczyć operację do aż 45 dni! Z kolei klient nie ponosi dodatkowych kosztów z tego tytułu. Jednak jeśli przekroczymy wspomniany termin – płatność zostanie rozłożona na 12 rat. 

W międzyczasie należy też zaznaczyć, że z rozwiązania można korzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Co więcej, użytkownik otrzymuje dostęp do indywidualnego panelu, gdzie można na bieżąco śledzić i kontrolować wydatki i spłaty.

A ponieważ usługa odroczonych płatności zyskuje na popularności – przybywa klientów. W efekcie potencjał usługi rośnie. Na rynku działają już na przykład PayPo, Twisto czy Monedo. A rozwiązanie jest korzystne nie tylko dla nas, klientów, ale przede wszystkim dla sprzedawców, którzy otrzymują środki od razu po zamówieniu.

Czytaj też: Płatności Twisto na subskrypcję!


View Comments
There are currently no comments.