Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Płatności mobilne w Volkswagen Banku


Płatności mobilne w Volkswagen Banku to nie wszystko! Instytucja pracuje też nad udostępnieniem możliwości zdalnego otwierania konta. Volkswagen Bank pracuje nad wprowadzeniem tokenizacji wydawanych przez siebie kart. W efekcie – będzie mógł zaoferować klientom zbliżeniowe płatności mobilne, takie jak Apple czy Google Pay!

Czytaj też: W apce PKP Intercity zapłacisz już Apple Pay

 Jest to dla nas niezbędny krok, jeśli chcemy zainteresować swoją ofertą klientów indywidualnych. Naszym wyróżnikiem będzie nasze podejście do klienta zapewniające mu dobrą i przyjazną obsługę oraz warunki finansowe produktów, które będziemy mogli oferować dzięki dalszej digitalizacji naszych usług.

– Ronald Kulikowski, dyrektor zarządzający Volkswagen Bank Oddział w Polsce.

Czytaj też: Strategiczna rola kobiet w finansach – raport “Kobiety w finansach”

Płatności mobilne w Volkswagen Banku

Płatności mobilne w Volkswagen Banku

Tymczasem, Volkswagen Bank już w minionym roku udostępnił ofertę autorską klientom indywidualnym. Po latach przerwy, jak się okazało, wrócił z ofertą rachunków, lokat i kredytów dla klientów detalicznych! Jak zapewnia sam Ronald Kulikowski – tegoroczne plany to też wdrożenia zapewniające rozwój oferty i jej dopasowanie do standardów! Obok tokenizacji, w efekcie, pojawi się też zdalny proces otwierania rachunków!

Czytaj też: Kampania BLIK z wykorzystaniem ChatGPT

Rozwijamy współpracę z klientem prywatnym w takim wymiarze działalności, która odzwierciedli potrzeby finansowe naszej głównej działalności, jaką jest finansowanie samochodów. Chcemy pozostać specjalistycznym bankiem, skupiającym się szczególnie na klientach korzystających z produktów bądź usług Grupy Volkswagen, którym zamierzamy zapewnić dostęp do usług bankowości bezpośredniej oraz samochodowej.

– Ronald Kulikowski.
źródło: cashless.pl

View Comments
There are currently no comments.