Aktualności
Posted By Admin

Płatności elektroniczne panem ery popandemicznej?


Fundacja Polska Bezgotówkowa podjęła się tematu pt. “płatności elektroniczne w erze popandemicznej”. Co więcej, powstała także platforma edukacyjna, która zaprezentuje nowe sposoby dotarcia do klienta.

W efekcie kampanii fundacji płatności cyfrowe postanowiły poinformować o korzyściach wynikających z życia z nimi w symbiozie. A ponieważ ogólnopolskie spoty w założeniu mają dotrzeć do tych prowadzących przede wszystkim działalność handlowo-usługową – reklamy zobaczymy głównie w TVP, TVN, TVN 7 czy Polsacie.

Dodatkowo, płatności elektroniczne zamierzają też panoszyć się w wybranych stacjach tematycznych do 14 czerwca.

płatności elektroniczne

Płatności elektroniczne po pandemii mają szansę na zwycięstwo!

Tymczasem, krótkie spoty pokazywać mają przede wszystkim przedsiębiorców, którzy zrodzili się z popiołów i przygotowują do powrotu klientów.

Tutaj z kolei pierwszoplanową rolę przygotowań mają odegrać właśnie płatności elektroniczne. W efekcie, transakcje kartą czy telefonem, czyli alternatywy, na które czekają klienci, staną przed nimi otworem. 

Co więcej, terminal płatniczy nowej ery ma być nie tylko elementem działalności, ale przede wszystkim stymulatorem rozwoju. Stąd – kampania telewizyjna to nie wszystko. 

W międzyczasie, równocześnie fundacja podjęła się także promocji akcji #działamyNieZnikamy.

A ponieważ powstała ku temu specjalna platforma edukacyjna – materiały pomocnicze mają za zadanie unowocześnić biznes! Tutaj zalicza się na przykład nowy sposób docierania do klientów: e-commerce, mediów społecznościowych czy nawet – narzędzi cyfrowych.


View Comments
There are currently no comments.