Systemy płatności
Posted By Admin

Pay-by-linki w aplikacji mobilnej Inpost!


InPost udostępnił właśnie nowe metody płatności za nadania bez etykiety w aplikacji mobilnej – pay-by-linki! Obecnie takie przesyłki można opłacać także BLIKiem, szybkim przelewem DotPay czy kartą płatniczą. W przyszłości Inpost pojawią się także Apple Pay i Google Pay.

O planach Inpostu było wiadomo już kilka tygodni temu. Teraz jednak firma Brzoski poinformowała wszem i wobec o aktualizacji, która wprowadza część oczekiwanych nowości. Na razie właśnie pay-by-linki i karty płatnicze!

pay-by-linki

Pay-by-linki w Inpost, czyli co nowego w aplikacji

Tymczasem, kolejnym krokiem  mają być, po pay-by-linkach, płatności mobilne Apple i Google Pay. Paczkę nadaną w aplikacji można, w efekcie, wysłać bez drukowanej etykiety! I to z dowolnego paczkomatu i o każdej możliwej porze!

Opłacając przesyłkę bez etykiety skorzystasz z szybkich przelewów DotPay, BLIKA, a także kart płatniczych Visa oraz Mastercard. W przyszłości dodamy do aplikacji również popularne Apple Pay oraz Google Pay. Wszystkie opcje znajdziesz na etapie wyboru metody płatności, zaraz po wypełnieniu danych odbiorcy – czytamy w komunikacie InPost.

Na ten moment Inpost obsługuje już ponad 11 tysięcy paczkomatów. Celem jednak jest 100 nowych maszyn tygodniowo. Po udanym debiucie giełdowym w Amsterdamie – Inpost zamierza rozwijać się także na innych rynkach, na przykład we Francji.

W międzyczasie Inpost nawiązał także współpracę z Amazonem. W efekcie zakupy z amazon.pl będą mogły być dostarczane – do paczkomatów właśnie!

Czytaj też: KoronaPay startuje jako konkurencja Spoko


View Comments
There are currently no comments.