e-Commerce
Posted By Admin

Nowa aplikacja zakupowa goodie jeszcze ciepła!


Nowości płatniczych ciąg dalszy. Tym razem mowa przede wszystkim o jeszcze ciepłej wersji aplikacji zakupowej goodie. Odświeżona odsłona daje zdecydowanie więcej możliwości, na przykład w zakresie planowania codziennych zakupów czy wyszukiwania zniżek i korzystania z kart lojalnościowych. Do tej pory aplikację pobrano już ponad 1,7 mln razy!

Czytaj więcej o aplikacjach płatniczych: Kibic też człowiek, czyli aplikacja płatnicza dla wymagających

Goodie smaczkiem dla nielicznych!

Tymczasem, jak na razie, nowa wersja aplikacje dostępna jest dla pierwszej grupy użytkowników. Jednak w najbliższych dniach ma być sukcesywnie rozszerzana na kolejnych klientów.

Dotychczasowa funkcjonalność podzieliła się na trzy zakładki w dolnej części ekranu. Po otwarciu aplikacji znajdziemy tutaj przede wszystkim tą sygnowaną hasłem “odkrywaj”. Odpowiada ona najtańszym ofertom, które można sortować i filtrować po kategoriach. 

Kolejna zakładka to najczęściej używane opcje, z których korzystamy. Jest o tyle pomocna, że znajdują się tutaj wszystkie funkcje, z których korzystamy najczęściej. W efekcie, zaledwie jednym kliknięciem możemy przejść do interesującej nas pozycji.

goodie

W zakładce „Profil” użytkownik znajdzie swoje ulubione marki, polubione okazje, może też dodawać i edytować swoje dane czy błyskawicznie wysłać wiadomość do goodie. Co istotne, aplikację można w łatwy sposób dostosować do własnych preferencji, zmieniając kolejność prezentowanych sekcji – czytamy w komunikacie Banku Millennium.

Na co nam to całe goodie?

W codziennym życiu chętnie kierujemy się rekomendacjami innych osób, szukając sprawdzonego produktu czy usługi. Kierując się tą zasadą, oddajemy głos użytkownikom aplikacji – mogą oni polubić okazje, a na podstawie ich rekomendacji utworzą się rankingi, dzięki którym społeczność użytkowników goodie łatwo dowie się o polecanych przez innych użytkowników promocjach.

Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

Z kolei usługa goodie cashback umożliwiające zwrot pieniędzy wydanych podczas zakupów internetowych bezpośrednio na konto użytkownika cieszy się rosnącą popularnością.

Liczba transakcji objętych programem goodie cashback była w czerwcu br. blisko pięciokrotnie wyższa niż w czerwcu ubiegłego roku. Teraz korzystanie z usługi jest jeszcze wygodniejsze, dzięki rankingom najlepszych ofert stworzonym na podstawie głosów użytkowników czy możliwości szybkiego sprawdzania stanu konta cashback.

Wojciech Grudzień.

View Comments
There are currently no comments.